Garnier i Maybelline chystají opět další překvapení nových technologií, a to nejen pro ženy! Obě dvě značky jsou jedničkami na trhu již několik let, a to hlavně díky své dostupnosti, kvalitě a stále novým inovacím. Garnier je představitelem ekologické a 100% přírodní kosmetiky, Maybelline je velice flexibilní, mladistvá a kreativní kosmetika pro ženy každého věku, je též oficiálním partnerem New York Fashion Week.

První antiperspirant s mineralitem pro muže!

menGarnier přichází na trh s novou generací deodorantů a antiperspirantů pro muže Garnier MEN MINERAL. Výsledkem je suchá, nelepkavá pokožka podpaží, která volně dýchá. Jde o vůbec první antiperspiranty s mineralitem. Právě mineralit je schopen absorbovat vlhkost až do pětinásobku svého vlastního objemu. Garantuje naprosto suché podpaždí ihned po aplikaci.

Vychází i nová řada antiperspirantů pro ženy Garnier ultra dry. Kromě stávajících 16 druhů si můžete vybrat navíc z dalších šesti referencí. Celkem nabízí Garnier 22 zbraní proti tělesnému potu!

Kruhy pod očima? Zmizí za jednu sekundu!

roll-onVýzkum Health & Beauty prokázal, že 50 % žen trpí viditelnými kruhy pod očima. Proto Garnier přichází s NOVINKOU Roll-on & korektor 2v1, který spojuje péči proti tmavým kruhům, obohacenou o přírodní aktivní látky, s dlouhotrvajícím korektorem, který je stejně účinný jako make-up.

Garnier Ultra Lift Roll-on proti vráskám

vraskyGarnier ultra lift je určený speciálně na hluboké vrásky a oblasti ztrácející pevnost. Pro cílenou eliminaci vrásek očního okolí, čela a kontur rtů.

Nejúčinnější hloubkové čištění, aneb PureActive ExfoBrusher

pureČistit si zuby bez zubního kartáčku, to nejde, stejné je to i s pletí. Proto ExfoBrusher obsahuje speciální hlavici se 170 flexibilními štětinami, které čistí vše, co jim přijde do cesty! Intenzivně eliminuje i ty nejhůře dostupné nečistoty a odumřelé buňky, redukuje tvorbu kožního mazu, a tak brání vzniku černých teček. Pleť účinně čistí a působí preventivně. Čisticí účinek je okamžitý.

Psal se rok 1915, když byla vyrobena jedna z prvních řasenek. Vyrobil ji chemik T. L. Williamms pro svou nešťastně zamilovanou sestru Mabell. Původní řasenka byla vyrobena z vazelíny a popelu. Příběh dobře skončil, Mabell se za onoho muže provdala a první řasenka Cake Mascara slavila úspěchy.

great lashMaybelline již nevyrábí pouze řasenky, specializuje se na tvář, oči, rty i nehty. Nejprodávanějším produktem jsou ale stále řasenky, a není se čemu divit. Úplně nejprodávanější řasenka Great Lash s 35letou tradicí na trhu se prodá jeden kus každou sekundu!!

NOVINKOU na trhu je řasenka the FALSIES VOLUME EXPRESS s efektem umělých řas. Řasy jsou dokonale husté a bez mezer!

Další novinkou v péči o pleť je opravdu dlouhotrvající make-up Super Stay 24h.

lakyLaky na nehty MiniColorama

Maybelline představuje jarní novinku v péči o nehty. Laky mají speciální složení proti odlupování, a díky šestnácti barevným odstínům nabízí správný odstín pro každý okamžik.