Ať už budete rýt, přesazovat, kypřit nebo kopat, určitě uvítáte atraktivní novinku značky Gardena - nářadí Terraline. Řada Terraline obsahuje vše, co potřebujete k efektivní práci na vaší zahradě či pozemku. Díky ergonomickému zpracování a přitažlivému designu může být práce, která byla doposud považovaná pouze za namáhavou, pohodlná i velmi elegantní.

Čím se nářadí z řady Gardena Terraline vyznačuje? Gardena se zaměřila na nejdůležitější prvky běžně používaného nářadí: rukojeť, násadu, stupátko a pracovní část (čepel). Výsledkem jsou inovované a moderní nástroje, které maximálně ulehčují práci. Vedle nadstandardního uživatelského komfortu je charakterizuje vysoká kvalita použitých materiálů i pečlivé zpracování - a tedy dlouhá životnost. Na veškeré nářadí z řady Terraline proto Gardena poskytuje záruku 10 let.

Gardena Terraline Nářadí Gardena Terraline má extra širokou rukojeť pro obě ruce, která dobře vede sílu. Na výběr jsou rukojeti ve tvaru písmene D a písmene T, které jsou kvůli ještě pohodlnější manipulaci a příjemnější práci vybaveny prvky z měkčeného plastu. Velkým plusem je stupátko, které je dostatečně velké a pevné, aby dokázalo předejít nebezpečnému sklouznutí nohy. Bez nadsázky revoluci v zahradničení představuje tlumič nárazů Softec zmírňující nepříjemné zpětné nárazy při zapichování rýče nebo vidlí. Pokud například narazíte na kámen nebo silný kořen, integrovaný tlumič náraz přirozeně odpruží. Díky systému Softec není práce tak unavující, tlumič zároveň účinně šetří klouby. Námahu snižuje i optimálně vytvarovaná a dokonale vyvážená násada. Její izolační plastové opláštění současně chrání před chladem a umožňuje příjemnou práci bez sklouzávání. Důležitý je i kapkovitý profil násady, který zabraňuje náhodnému přetáčení. Optimální úhel rukojeti a pracovní části garantuje pro vaše ruce i záda ergonomickou práci v co nejvhodnější a nejpřirozenější poloze.

Nářadí Gardena Terraline:

Gardena rýč Terraline
Gardena Terraline Tato novinka zaručuje pohodlnou a bezpečnou práci při rytí, kopání, kypření i přesazování. Rýči v atraktivním designu nechybí tlumič nárazů Softec, široká rukojeť a velké stupátko. Čepel rýče je vyrobena z odolné kvalitní tvrzené oceli s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Celková délka rýče je 117 cm.

Gardena nabízí i rýč ve speciálním provedení po ženy - vyznačuje se zkrácenou násadou o délce 113 cm.
Doporučená maloobchodní cena Gardena rýče Terraline s rukojetí ve tvaru písmene T nebo D je 1 150 Kč včetně DPH.

Doporučená maloobchodní cena Gardena dámského rýče Terraline s rukojetí ve tvaru písmene D je 1 050 Kč včetně DPH, doporučená maloobchodní cena Gardena dámského rýče Terraline s rukojetí ve tvaru písmene T je 1 150 Kč včetně DPH.

Gardena Terraline Gardena špičatý rýč Terraline
Špičatý rýč Gardena Terraline je obzvláště vhodný pro práci v tvrdé, těžké a kamenité půdě. Rýč je vybaven systémem Softec, širokou rukojetí a extra velkým stupátkem. List rýče je z kvalitní oceli s kvalitním povlakem. Celková délka rýče je 117 cm.

Doporučená maloobchodní cena Gardena špičatého rýče Terraline s rukojetí ve tvaru písmene T nebo D je 1 150 Kč včetně DPH.

Gardena Terraline Gardena rycí vidle Terraline
Rycí vidle jsou cenným pomocníkem při výsadbě i rytí, protože při kopání a kypření půdy šetří kořeny. Čtyři pevné špičaté hroty jsou z kalené oceli. Vidle disponují tlumícím systémem Softec, širokou rukojetí a extra velkým stupátkem. Celková délka rycích vidlí je 117 cm.

Doporučená maloobchodní cena Gardena rycích vidlí Terraline s rukojetí ve tvaru písmene T je 1 150 Kč včetně DPH.

Gardena Terraline Gardena kompostové vidle Terraline
Kompostové vidle jsou vhodné ke kypření a přehazování kompostového materiálu. Celková délka kompostových vidlí je ideálních 135 cm. Široká rukojeť je zárukou pohodlné práce, pěti hrotům z kalené oceli nechybí kvalitní povrchová úprava.

Doporučená maloobchodní cena Gardena kompostových vidlí Terraline je 890 Kč včetně DPH.

Gardena Terraline Gardena univerzální lopata Terraline
Bez lopaty se na zahradě ani na domě neobejdete. Je nezbytná vždy, když potřebujete přesunout zeminu, písek, sníh, štěrk nebo jiné sypké materiály. S vytvarovanou násadou řady Terraline a širokou rukojetí budete mít vždy tu nejlepší pracovní pozici. Lopata má mírně zahnutý okraj, což umožňuje pohodlné nabírání i přepravu materiálu. Kalená ocel, která byla použita při výrobě listu lopaty, je zárukou vysoké odolnosti. Celková délka lopaty je 135 cm.

Doporučená maloobchodní cena Gardena univerzální lopaty Terraline je 890 Kč včetně DPH.

www.gardena.cz

Reklama