Domácí vodárna plně automaticky distribuuje levnou dešťovou vodu ze studny, ze sudu či z cisterny. Vodu lze využít pro nejrůznější účely jak ve vaší domácnosti, tak i v zahradě. Novinka od značky Gardena nabízí precizně navrženou technologii, kvalitní materiál, kompaktní design i úsporu energie.

GardenaModel 4000/5 eco Comfort s výkonem 850 W a maximální kapacitou čerpaného množství vody 3500 l/h, je ideální pro víkendové chaty či chalupy. Využijete ho nejen pro automatické zásobování domácnosti vodou, ale i na zalévání zahrady. O čerpání vody se prostřednictvím tlakového čerpadla stará bezúdržbový kondenzátorový motor s vysokou účinností. Motor má tepelnou pojistku proti přetížení, která automaticky odpojí provoz čerpadla v případě jeho přehřátí. 

Vodárna je vybavena eco módem, ve kterém je vypínací tlak domácí vodárny snížen a přístroj tak funguje na plynulý eco- provoz, jehož výhodou je úspora energie až o 15% oproti normálnímu provozu. Podle požadovaného odběru vody je možné vypínací tlak nastavit, a zohlednit tak využití vody buď pro domácí spotřebu či na zahradní zavlažování. Efektivní využití vodárny zaručují tři výstupy na výtlačné straně, ke kterým lze připojit několik zavlažovacích přístrojů současně. Velkoobjemová nádrž vodárny má kapacitu 24 litrů.

Komfortní ovládání domácí vodárny umožňuje integrovaný multifunkční spínač, který slouží také k nastavení automatického či ručního provozu – ten si můžete zvolit v případě potřeby většího průtoku. Vodárna je vybavena integrovaným předfiltrem, který chrání domácí vodárnu před nečistotami. Bezpečnost používání zaručuje integrovaná automatická pojistka chodu nasucho s výstražnou světelnou kontrolkou na panelu vodárny. Gardena poskytuje 5-ti letou záruku na bezúdržbový provoz nádrže - není tak nutné měnit membránu ani doplňovat vzduch.

Doporučená prodejní cena Gardena domácí vodárny 4000/5 eco Comfort  je 5 790 Kč včetně DPH.

Gardena

Reklama