Pravidelné návštěvy kosmetiky, lázeňské pobyty a někdy i drobné chirurgické zákroky – to všechno jsou ženy během jednoho roku ochotné podstoupit  - a také zaplatit – jen aby byla jejich tvář stále krásná, pevná a bez vrásek. Přitom stejnou profesionální péči si lze dopřát i doma. Slouží k tomu patentovaný Nu Skin Galvanic Spa Systém.

Základem profesionální domácí péče je programovatelný přístroj Nu Skin Galvanic Spa zajišťující jemnou masáž galvanickými proudy. Ty nejsou žádnou novinkou. Profesionálové v lázních je používají už více než padesát let při procedurách, které posilují a zlepšují stav pokožky. Galvanické proudy vydávajíjemnou masáž, která vede ke zjednodušení přenosu klíčových složek do pokožky a zlepšuje její čištění, hydrataci a lesk. Sedmidenní nezávislá klinická studie, které se zúčastnilo třicet žen, ukázala, že díky systému Nu Skin Galvanic Spa se zlepšuje dodávání aktivních a omlazujících složek do pokožky o 70 nebo i více procent už po čtyři a dvacetihodinové galvanické léčbě.

Přístroj Nu Skin Galvanic Spa je vybavený nejen nástavcem pečujícím o pleť, ale také dalšími dvěma, které slouží k profesionálnímu ošetření pokožky hlavy a těla.  Po několika dnech jeho používání tak okouzlíte nejen mladou tváří, ale i zdravými a krásnými vlasy a pevnou hladkou pokožkou bez celulitidy po celém těle.

Účinky blahodárných galvanických vln lze ještě zvýraznit pomocí speciálních gelů, které zvýší a zrychlí působení galvanických vln.

nusi

 

Dokonalý vzhled snadno vykouzlíte pomocí přístroje Nu Skin Galvanic Spa a těchto podpůrných produktů:

Předošetřující gel pomáhá odstranit nečistoty, uvolňuje póry, které mohou opět dýchat, a připraví vaši pleť na hlaví část omlazující kúry.

Ošetřující gel s revoluční protistárnoucí směsí přísad, zpomaluje viditelný proces stárnutí a podporou buněčné energie oživuje a posiluje unavenou pokožku. Čímž napomáhá její obnově.

Tru Face Line Corrector obsahuje revoluční pozitivně nabité prokolagenové peptidy, které v kombinaci s galvanickými proudy pomáhají zjemnit střední až hluboké linky kolem úst, očí a na čele za pouhé čtyři týdny.

Body Shaping Gel pomůže s dokonalým tvarováním vaší postavy. Soustředí buněčnou energii tak, aby se zaměřila na tukové kapsy a toxiny a dodala pokožce pevnější vzhled. Tato pokročilá kúra obsahuje teobromin a rmen a zároveň pomáhá snížit ukládání tuku a aktivovat jeho štěpení. Dokonalou postavu si tak bude moci dopřát každá žena!

Ceny:

Přístroj  Nu Skin Galvanic Spa Systém II  se vyrábí v bílém a černém provedení, jeho doporučená cena činí 9733 Kč, v eshopu Nu Skin se prodává za 9247 korun.

·         Cena gelových přípravků začíná na 1348 korunách za balení, které vydrží 8 týdnů.

·         Nu Skin nabízí i balíček předošetřujících a ošetřujících gelů za 3894 korun. Zákazníci tak ušetří 15 procent,

než když by si kupovali produkty jednotlivě.

O společnosti

Společnost Nu Skin Enterpreises představuje tradici v inovacích produktů proti stárnutí. Důraz na vědecký výzkum péče o pleť a výživu posunula společnost Nu Skin na vedoucí pozici v žebříčku výrobců produktů proti stárnutí.

Nu Skin je globální společností přímého prodeje, působí na 51 světových trzích a má 800,000 nezávislých distributorů. Akci Nu Skin jsou obchodovány na New York Stock Exchange pod symbolem “NUS”. Více informací získáte na stránkách www.nuskin.com.

gala