Základem profesionální domácí péče je programovatelný přístroj Nu Skin Galvanic Spa System II zajišťující jemnou masáž galvanickými proudy.  Sedmidenní nezávislá klinická studie ukázala, že díky systému Nu Skin Galvanic Spa se zlepšuje dodávání aktivních a omlazujících složek do pokožky o 70 nebo i více procent už po čtyři a dvacetihodinové galvanické léčbě. Stačí přitom pouze pět minut několikrát týdně a vaše pokožka získá mladistvější vzhled.
5d1613a67e252obrazek.png

Přístroj je doplněný čtyřmi nástavci tak, abyste mohli poskytnout dokonalou péči celému tělu:

  • Nástavec na obličej ageLOC® Face Conductor s velkou a rýhovanou povrchovou plochou udržuje přístroj  v neustálém kontaktu s pokožkou a poskytuje pleti až pětkrát více složek ageLOC®.
  • Nástavec na pokožku hlavy připomínající hřeben lehce proklouzává vlasy a zůstává v kontaktu s pokožkou hlavy. Dodává tak vlasům a vlasovým folikulům všechny výhody ošetření.
  • Nástavec na tělo má tři zaoblené hrbolky pro dobré nanášení produktu na pokožku a snadno se používá spolu se speciálně vytvořenými produkty.
  • Nástavec na těžko dostupná místa je plochý a hladký oválného tvaru, díky čemuž se jednoduše používá na těžko dostupná místa, například kolem očí nebo úst.

K dalším přednostem přístroje Nu Skin Galvanic Spa System II patří jednoduché a intuitivní ovládání, samočinné nastavování, vyměnitelné hlavice, zlepšení dodání klíčových přísad do pokožky, které může trvat až 24 hodin.
5d1613afd3c8fobrazek.png

Pro dokonalý vzhled používejte přístroje Nu Skin Galvanic Spa System II s těmito podpůrnými produkty:

  • Předošetřující gel pomáhá odstranit nečistoty, uvolňuje póry, které mohou opět dýchat, a připraví vaši pleť na hlavní část omlazující kúry.
  • Ošetřující gel s revoluční protistárnoucí směsí přísad, zpomaluje viditelný proces stárnutí a podporou buněčné energie oživuje a posiluje unavenou pokožku. Čímž napomáhá její obnově.
  • Tru Face Line Corrector obsahuje revoluční pozitivně nabité prokolagenové peptidy, které v kombinaci s galvanickými proudy pomáhají zjemnit střední až hluboké linky kolem úst, očí a na čele za pouhé čtyři týdny.
  • Body Shaping Gel pomůže s dokonalým tvarováním vaší postavy. Soustředí buněčnou energii tak, aby se zaměřila na tukové kapsy a toxiny a dodala pokožce pevnější vzhled. Tato pokročilá kúra obsahuje teobromin a rmen a zároveň pomáhá snížit ukládání tuku a aktivovat jeho štěpení. Dokonalou postavu si tak bude moci dopřát každá žena!

Více informací najdet na NUSKIN.CZ
5d1613c7aa952obrazek.png

Reklama