Galileo nejen pro zamilované

Máte rádi muzikály? Ano? A už dlouho jste na žádném nebyli? Anebo chcete pozvat svou lásku do divadla a právě muzikál je pro vás tím pravým kulturním potěšením? Tak čtěte dál. Divadlo Kalich totiž připravilo pro čtenářky a čtenáře Ženy–in malé překvapení v podobě dárku.

V repertoáru tohoto divadla je již přes rok muzikál Galileo.

Výpravná podívaná, originální kulisy, skvělá hudba Janka Ledeckého a hvězdné herecké obsazení jsou zárukou kvalitního a nezapomenutelného diváckého zážitku. Vždyť jména Sabina Laurinová, Janek Ledecký, Ivana Chýlková, Pavel Zedníček, Petr Muk a mnoho a mnoho dalších mluví za vše. A že tento muzikál stojí za shlédnutí, potvrzuje fakt, že právě 14. února oslavil celý rok svého působení – a to za neutuchajícího zájmu z řad diváků.

Jestliže jste ještě neměli možnost tuto podívanou shlédnout na vlastní oči, máte právě nyní jedinečnou šanci.

Divadlo Kalich vám nyní nabízí valentýnský dárek v podobě 30% slevy na muzikál Galileo.

A jak se ke vstupenkám se slevou dostanete? Jednoduše. Stačí, když zatelefonujete do pokladny divadla na telefon 296 245 311 a představíte se svým jménem s dovětkem, že jste čtenářka Ženy–in. Klíčovým momentem k dosáhnutí na vstupenky je ale heslo, které musíte ve svém telefonátu rovněž uvést. Proto si je pečlivě zapište spolu s výše uvedeným telefonním číslem. Heslo najdete ZDE
Od této chvíle budete mít rezervovány vstupenky. Ovšem pozor! Tato výhodná akce je časově limitována do 29. února!

Ceny vstupenek po slevě jsou 280, 350 a 380 Kč.

Takže nyní je již jenom na vás, abyste se rozhodli, s kým do divadla půjdete. A samozřejmě můžete tuto zprávu zvěstovat všem, které máte rádi, a dopřát i jim jedinečnou příležitost návštěvy divadla Kalich.

A nám již nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemný večer a hezký kulturní zážitek ve společnosti Galilea.

Reklama