V pořadí již 3. ročník nabízí ochutnávku mimořádných vín z oblasti Bourgogne a Champagne, setkání s věhlasnými vinaři a příjemné chvíle strávené ve společnosti lidí, které spojuje stejný zájem. Odpolední degustaci můžete navíc zakončit nezapomenutelnou gurmánskou galavečeří v restauraci Grand Cru.
poz1.jpg
 
Ve středu 11. dubna od 14 do 19 hodin se v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze bude konat Galadegustace společnosti Premier Wines & Spirits. Degustace naváže na úspěšnou akci, která proběhla v minulých letech. Návštěvníkům se budou po celou dobu degustace věnovat sommeliéři, kteří jim představí vybraná unikátní vína. Z velké většiny jde o limitovanou vinařskou produkci a zároveň o vína velmi oblíbená po celém světě, a proto cesta k jejich získání nebyla nijak jednoduchá. Hosté večera budou mít též ojedinělou možnost objednat si na místě vína En Primeur, tedy ještě před uvedením na trh.
poz5.jpg

Na této výjimečné akci představí svá vína několik vinařů z celého světa. Těšit se můžete na osobní účast vinařů Gauthiera Arnoulda z vinařství Michel Arnould či Sophie Meunier Confuron a Alaina Meuniera z vinařství J. J. Confuron.

 blobid0.jpg
Cena vstupenky je 1990 Kč. Vstupenku si lze zakoupit na www.1er.cz nebo v restauracích Pohostinec Monarch, Pohostinec Karlín a Grand Cru. Vstupenka nezahrnuje cenu za exkluzivní řízené degustace. Jejich nabídku včetně dalšího doprovodného programu a kompletní seznam vín pro degustaci naleznete na www.1er.cz/galadegustace.
blobid1.jpg
 
Pokud vyhledáváte gurmánské zážitky, dopřejte si galavečeři, která bude probíhat ve stejný den od 19:30 hodin ve vyhlášené restauraci Grand Cru na adrese Lodecká 4 v centru Prahy. Čeká vás speciálně připravené degustační menu od šéfkuchaře Jana Punčocháře. I zde se můžete těšit na osobní účast vinařů Gauthiera Arnoulda z vinařství Michel Arnould a Sophie Meunier Confuron a Alaina Meuniera z vinařství J. J. Confuron, jejichž vína budou menu též doplňovat. Vstupenka je k zakoupení na www.1er.cz/galadegustace, kde najdete i bližší informace týkající se menu a programu. Cena vstupenky je 4990 Kč.
blobid2.jpg

Reklama