Stubaital, leden 2018: odpočítávání začíná! Za necelé dva týdny, 1. února 2018, se lyžařská sjezdovka znovu změní na působivé přírodní pódium. Enrique Gasa Valga, renomovaný režisér Tyrolského státního divadla, bude opakovat svůj úspěch tentokrát s novými prvky, které doplní okouzlující taneční a multimediální představení GAIA -  Stubai Matka Země.
5a65ff1eebc41obrazek.png

5a65ff6072f73obrazek.pngZemě je na pokraji zkázy. Nadmíra industrializace, znečištění ovzduší, chamtivosti a korupce panují světu, kterému hrozí, že bude ovládnut temnou armádou, ale jedna žena (Gaia – matka Země) a její syn vzdorují.  Lidé jsou zabíjeni a zotročováni. Gaia tomuto vývoji odolává. Spolu se svým synem – zachráncem Země a posledními nezotročenými lidmi utíká do Stubaiského údolí. To je místo, kde porazí temného tyrana a zlomí prokletí nenávisti.
„Jsem velice rád, že byla produkce v loňském roce tak kladně přijata. To je důvod, proč chceme vyprávět příběh GAIA znovu. Je známo, že umění se vyvíjí, což nám umožňuje dále pracovat s klíčovými prvky. Výzvou bude vylepšení loňského úspěchu a opětovné získání publika na ohromující cestu do jiného světa,“ vysvětluje hvězdný choreograf Enrique Gasa Valga.
5a65ff57a0144obrazek.png
 
S pro něj typickou vášní Gasa Valga předvádí a potvrzuje své prohlášení o lásce k údolí Stubai a přináší nám impozantní příběh GAIA Matka Země s novými scénami a prvky. Například obrazovka o rozměrech 40 m2 nabízí doplnění příběhu na jevišti a svahu a zdokonaluje jej jazykem, obrazem a působivými dojmy celého uměleckého díla. Spolu s jednotlivými prvky, které již známe, jako jsou lyžaři, amatérští herci, motokrosoví a skido jezdci, lučištníci, jezdci na koních a další herci, umocní dojem z hodinového vystoupení.
5a65ff72c898fobrazek.png

„Chceme, aby diváci na okamžik zapomněli na všechno kolem sebe,“ zdůrazňuje Enrique Gasa Valga a vysvětluje svůj záměr oživení úspěchu. „Chceme, aby zažili nezapomenutelný večer.“ Kromě jedinečné přírodní scény se také zlepšilo pohodlí z hlediska infrastruktury, díky tomu i prostor pro VIP sedadla.
5a65ff4c5759cobrazek.png

Shlédněte videa úspěšné outdoorové show GAIA:


Více informací najdete ZDE.

Reklama