Časté pokusy a experimenty mě přiměly k tomu, abych se s Vámi podělila, jak na to. Vycházím ze zkušeností svých, ale také z knih. Věřte mi, že smíření, ale také rozhodnutí dělá divy“. Gabriela Filippi bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze 19.5.2013 od 13.00 hod.

Gabriela Filippi vystudovala balet na konzervatoři, následně  obor hudebně dramatický a stala se herečkou. Natočila přes 40 inscenací. V divadle odehrála velký počet rolí – Ofélii, Ondinu, Ajňahýtu, Julii, královnu Isabelu Kastilskou a další. Věnuje se uměleckému přednesu s Alfrédem Strejčkem, Otakarem Brouskem, Bohumilem Švarcem a předními hudebními tělesy. Namluvila CD Bible, Božská komedie, Umění milovat, J. A. Komenský, Pohádky a ukolébavky.

Říká o sobě: „Jako malá holčička jsem byla hubeňour. V době dospívání byla maminka překvapená, jak se mé tvary přeměňují v ženské. Dokonce jsem v roce 1989 stanula na stupínku ocenění ženských tvarů a stala jsem se Miss Moravy 1989.

gabriela Filipi

A pak přišlo první děťátko a v těhotenství 30 kg nahoru, všechny kilogramy tvrdou dřinou byly pryč a pak druhé děťátko a s ním už věk zralejší a s některými kilogramy navíc se ne a ne smířit. Ne jen, že se píše, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Má postava také Venuši připomíná a já bych si tak přála být útlá a éterická.

Časté pokusy a experimenty mě přiměly k tomu, abych se s Vámi podělila, jak na to. Vycházím ze zkušeností svých, ale také z knih Jak myslet štíhle, Bohyně a andělé, Metabolické typy, Joga v denním životě, Dělená strava, Živá strava, Pránická strava. Věnuji se také půstům, zatím 15-ti denním za pomocí Neery Detox.

Gabriela Filippi bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze 19.5.2013 od 13.00 hod.

Více na www.ezotera.cz/ano.

Reklama