V minulých článcích jsme vám představili Gábinu a Květu, obě parťačky, které se společně pustily do hubnutí. Jaké jsou jejich pocity a výsledky po třech týdnech hubnutí s proteinovou dietou KetoDiet? Vyzpovídali jsme Gábinu.

Gábina z Karviné

gábina

  • 38 let
  • 114 kg – váha na začátku projektu, nyní 107 Kg
  • 164 cm

Jak jste zvládala první dva týdny s proteinovou dietou?
Tvrdit, že to bylo snadné, to bych určitě lhala... Samozřejmě, že pevná vůle hrála obrovskou roli a také podpora, kontakt a sdělování si zkušeností s parťačkami Květou a Radkou. Hlavním úkolem bylo se důkladně seznámit, Gábinaco kromě produktů KetoDiet je povolené a tím si zpestřit svůj jídelníček. Abych nezapomínala na pravidelnost režimu, pro jistotu jsem si do mobilu nastavila upomínky v intervalu třech hodin. Hlídala jsem si, abych měla jídlo vždy připravené s sebou, jelikož většinu pracovních dní odcházím z domu před sedmou hodinou ranní a vracím se kolem šesté hodiny. Náročnější jsem vnímala víkendy, kdy jsem se zdržovala převážně doma. Například pohoštění, které jsem chystala pro návštěvy, mi dávalo zabrat. Ale musím se pochválit, že jsem zvládla odolat. O víkendu se modlím, aby už začal pracovní týden a nebylo tolik lákadel kolem mě.

Co se změnilo oproti dřívějšímu stylu života? Zařadila jste více pohybu?
Změnilo se toho u mě hodně. Rozhodně jím pravidelně - interval cca tří hodinový, skladba jídelníčku je převážně proteinová a vůbec nepiju slazené nápoje. Najednou nemám chuť na sladké. To byla pro mě velká obava při rozhodování, zda do toho jít.  Co se týče pohybu, tak jsem zařadila chůzi, chodím téměř všude pěšky, 10 000 kroků denně (cca 7 km).

Kolik jste zhubla?
Po 21 dnech dietního režimu jsem zhubla 7 kg.

Co na to říká vaše okolí?
Rodina i přátelé mi fandí. Dokonce se mnou inspirují a někteří začali hubnout s KetoDiet jako já.  

S čím bojujete?
Bojovala jsem s některými produkty, které mi nesedly chuťově. Jak se říká: „Tisíce lidí, tisíce chutí.“, ale nebyl problém si je nahradit /vyměnit za ty, které mi chutnají.

Proběhla konzultace s výživovou poradkyní KetoDiet Martinou Dvořákovou. Co vám řekla?
Ano, 22. den dietního režimu proběhla konzultace s Martinou, výživovou poradkyní KetoDiet, se kterou jsem absolvovala převážení a musím se pochlubit, že jsem dostala velkou pochvalu a mnoho podpory. Vzhledem k mé vyšší nadváze, a protože hubnutí mám skvěle nastartované, jsme se společně s výživovou poradkyní dohodly na úpravě mého celého dietního plánu. První krok si teď prodloužím na šest týdnů a těším se, že díky tomu dosáhnu co nejlepších hubnoucích výsledků.
Jaké jsou další plány v jídelníčku?
Po dokončení mého prodlouženého prvního kroku si do svého jídelníčku budu moct denně zařadit jedno bílkovinné jídlo. Konečně se naučím vařit vyvážená a lehká jídla. Na to se moc těším, protože to bude příjemné zpestření mého jídelníčku. No a samozřejmě chci posilovat svou vůli, abych zbytečně „nehřešila“.

 

My máme velkou radost, držíme všem palce. Jen tak dál holky! Těšíme se na vaše výsledky s dietou KetoDiet www.ketodiet.cz

ketodiet

Naše články:

Uložit

Uložit

Reklama