Gábina je z Karviné, vychovává šestiletou dceru a je učitelka angličtiny. Do naší výzvy se přihlásila, protože to brala jako možnost pro svůj nový „restart“ v oblasti stravování. Podaří se jí zhubnout?

Její aktuální váha je 114kg, nejproblematičtější partie jsou zadek, stehna, paže a nyní už i břicho, takže dá se říct, že celá postava. Nadváha ji nejvíce limituje  v nakupování oblečení, hlavně přes paže. Zkoušení a obcházení obchodů, kde mají vhodnou velikost, aby jí to padlo na všechny partie, tak to je opravdu momentálně umění. Takže, když už se musí vydat na takovou nákupní výpravu, je to nadlidský výkon.

Gábina

Její odhodlání zhubnout posiluje nejvíce její šestiletá dcerka, která jí neskutečně fandí a drží palce, jelikož se těší, až si bude moci jít s maminkou zaplavat do bazénu a maminka by se tam nemusela za sebe stydět.

Kolik by chtěla Gábina zhubnout? „Vím, že moje váha nebyla a nebude nikdy podle správných výpočtových tabulek, jelikož moje kostra je poněkud těžší, než běžně bývá u člověka, nicméně bych ráda měla opět kolem svých 80 kg, které jsem kdysi měla a cítila jsem se dobře,“ odpovídá odhodlaně Gábina.

Čeho se Gábina bojí? Úskalí a rizika vidím nejvíce v tom, že toto odhodlání bude potřebovat zejména pevnou vůli a jsem si vědoma, že tohle si musí člověk „odedřít“ opravdu sám. Při mém pracovním a rodinném vytížení si musím hlavně hlídat pravidelnost a mít vždy vše při ruce nabalené s sebou. Také mě ještě napadla jedna obava, a to ze začátku, abych automaticky nesáhla po něčem „zakázaném“, nechtě se např. nenapila slazené vody nebo nezobla ze začátku nepovolené potraviny.“ Odpověděla Gábina na naší otázku.

Gábina

Ve dvou se to lépe táhne. Těší se, že na to nebude sama. S holkami Květou a její kolegyní Radkou se poznala na společné schůzce a myslím si, že jsou fajn team, který si již nyní píše denně a sděluje hlavně zkušenosti a doporučení, co funguje a co ne, na co si dát pozor.  Velkou oporou je všem sympatická a vstřícná výživová poradkyně a koučka Martina Dvořáková. „Je fajn vědět, že v tom nejste sama, to mi pomáhá,“ dodává Gábina.

Nejvíce se opravdu těším na to, že se dostanu do pohody a budu se cítit dobře... tzn. nebudu unavená, budu mít energii, koupím si něco hezkého na sebe a budu chodit s dcerkou plavat. A co bude za tři měsíce? Úžasný pocit, už se na to moc těším a taky na to, že si půjdu za odměnu koupit něco hezkého na sebe.“ Uzavírá Gábina.

My všem držíme palce a těšíme se na jejich výsledky s dietou KetoDiet www.ketodiet.cz

Gábina z Karviné

  • 38 let
  • 114 kg
  • 164 cm

 

Ketodiet

Čtěte také úvodní článek:

Reklama