Domluvit si rozhovor s Gábinou Partyšovou je časově náročnější než s leckterou superstar. Pro populární společenský TV magazín TOP STAR obíhá večírky a přináší divákům zprávy ze světa českého showbusinessu, a právě při jedné takové akci jsme se nedávno setkaly. Jako vždy Gábina s mikrofonem a kamerou naháněla známé tváře. Terčem bulvárních novinářů se ale čas od času stává i ona sama.

Gábina PartyšováBlíží se Velikonoce, jak se je chystáte strávit?
Na Velikonoce doma určitě nezůstaneme, protože nechci dostat od celé vesnice výprask, bydlíme totiž asi 15 kilometrů za Prahou a kombinujeme to s bydlením v Praze. Tentokrát jsme se nicméně rozhodli, že se vyrazíme asi někam projít do hor, zřejmě to bude Špindl.

Jaký je váš vztah k Velikonocům?
Nikdy jsem Velikonoce neměla ráda. Vždy to pro mě byly svátky spojené s alkoholem, ale jako malá jsem samozřejmě vajíčka barvila, pouštěly se u nás dovnitř děti, a i teď mě manžel určitě vyšvihat může, ten to má dovoleno.

Pro pořad Top Star Magazín přinášíte zajímavosti z večírků. Kdy jste si vy sama naposledy uspořádala nějaký soukromý večírek a jak vypadal?
Poslední párty, kterou jsem pořádala, byla v prosinci oslava třetích narozenin mého syna Kristiána a druhé narozeniny dcery Olgy Menzelové Aničky. Bylo to v restauraci SOHO v Podolí a přišlo asi 50 dětí a 30 rodičů. Zdobily se perníčky a holky ručně vyráběly svícny. Některé z dárků jsme před Vánocemi zavezli nemocným dětem do Motola. Taky se malovalo dětem na tvářičky, byl tam kouzelník, princezny, dětské menu, dětské šampáňo a nealkoholická Bohemka pro maminky, které nemohly pít alkohol, nechyběla dětská diskotéka a soutěž ve zpěvu našich malých ratolestí...

Gábina Partyšová

Jak se změnil váš vkus, co se večírků týče, od doby, co jste se stala matkou? Pozorujete, že jste teď usedlejší, že už máte ráda, jak se říká, „svůj klid“?
Více se na akce těším. Točím jednou, maximálně dvakrát do týdne a přesně vím, co od akce očekávám. Natočím, vyvětrám hlavu mezi lidmi a pak se děsně těším za klukama domů. Dříve jsem to trochu přeháněla a brala moc vážně, dnes si to Gábina Partyšováužívám s nadhledem.

Většina lidí vás považuje za extroverta, sedí to na vás?
Asi ano. Extrovert a ještě k tomu Blíženec. Je mě všude dost.

Máte tříletého synka Kristiána a prý tvrdošíjně odmítáte chůvy, děsí vás představa, že by se o syna staral cizí člověk? Kdo, kromě manžela, vám se synem pomáhá?
Chůvy odmítám, ale nezavrhuji. Je to jakýsi trend a navíc dnes mají ženy děti v pozdějším věku, takže už není na děti tolik síly a zřejmě ani času. Proto je chůva na místě. Mně s malým nejvíce pomáhají rodiče a manžel. V září půjde do školky.

Nepracujete od porodu sice na plný plyn, ale klasickou mateřskou jste také neabsolvovala. Proč jste začala pracovat tak brzy? Bála jste se, že v kariéře zůstanete pozadu, nebo to byl spíš strach z mateřského stereotypu?
Jsou i týdny, kdy pracuju víc než před otěhotněním. Mateřského stereotypu jsem se nebála. Mám velmi příjemnou práci, do které chodím zpravidla večer, takže jsem s Kristiánkem přes den a užiju si ho dostatečně. Ideální pro výchovu dítěte, nicméně někdy dost únavné. Zvlášť když máte dítko, které vstává mezi pátou a šestou ranní.

Gábina PartyšováKoho byste vy sama označila za nejpracovitější českou celebritu současnosti?
Lucku Bílou a Leoše Mareše.

Vůbec na vás není poznat, že jste mámou tříletého klučiny. Jak jste se po porodu dostala zpátky do formy?
Neměla jsem s tím problém, protože malej mě tak honil, že jsem neměla kolikrát čas se ani najíst. A tak to je doteď. Jinak děkuji za poklonu. No dá to o trochu více práce než dříve, ale zatím i díky make-upu zvládám se udělat příjemnou.

Dokážete už říci, v čem je syn po vás, a v čem naopak po manželovi?
Po mně podědil tvrdohlavost, exhibicionismus a citlivost, po manželovi je trošku flegmatik a fajn kluk. Co se týče fyzična, je tak trochu kapesní vydání mého muže. :-) Jsou to moje dvě lásky.

Nemůžu se vás nezeptat na aféru, která kolem vás nedávnovyplula, a sice: údajné nevěry vašeho manžela. Jak jste řešila, když se takové zprávy objevily v tisku?
Neřešila. Na kraviny nemám čas.

Jaký je vůbec váš názor na nevěru a věrnost ve vztahu?
Myslím, že pokud ženská miluje, tak nemá důvod k nevěře. U chlapů je to jiný. Jsou to kohouti. Řídí se heslem, co oči nevidí, srdce nebolí. Takže nekontrolovat, nepátrat, a pokud možno nežárlit.

Většina lidí vás má zafixovanou jako moderátorku. Jako zpěvačka jste ale v roce 2003 dosáhla dokonce na cenu Objev roku. Plánujete ještě něco v pěvecké kariéře, nebo jste ji už zcela pověsila na hřebík?
Mým neustálým snem je mít svůj HIT. Někdy mám ale pocit, že je mnohdy hezčí o něčem snít než to mít...

Reklama