Zpěvačka a moderátorka Gabriela Partyšová (29) prožívá jako většina novopečených maminek nejkrásnější období svého života. Její Kristián, kterého má s podnikatelem Josefem Koktou (50), se má čile k světu a děla jí jen samou radost.

Přestože od jejího porodu uběhly teprve tři měsíce, Gábina se pochlubila, že už má svou konfekční velikost 36 zpět. „Váha je mým celoživotním problémem. Jsem velký labužník, a tak se musím pořád hlídat," postěžovala si žena, která v roce 2006 nafotila erotické fotografie pro časopis Playboy.

„V těhotenství jsem přibrala šestnáct kilogramů a teď mám už třináct dole. Se svou váhou jsem proto naprosto spokojená. Musím říct, že kojení je nejlepší dieta na světě. A samozřejmě také běhání kolem Kristiánka. Váha jde pak dolů prakticky sama," tvrdí. Nenechává však nic náhodě a pro jistotu ještě cvičí. „Pravidelně plavu. Plavala jsem v těhotenství a dělám to i teď. Myslím si, že je to pro člověka ten nejpřirozenější pohyb. Protáhnete si u toho celé tělo," doporučuje všem maminkám.

 

Bez pomoci rodičů by ale péči o potomka prý nezvládla. „Vůbec jsem nečekala, že s Kristiánkem to bude takhle náročné," říká vážně. „To maminka vždycky pozná, až když miminko má. Včera jsem například kvůli němu vstávala už před šestou. Naštěstí je naprosto vzorný. Dobře spí, je hodný a také je to velký jedlík. To má asi po mně," směje se a dodává: „Mateřství je krásný pocit. Určitě bych neměnila."

Reklama