Co ztratila na dovolené čtenářka s nickem GabiK? A co a proč tak mělo asi být? Že by věřila na pověry? Více se dozvíte v následujícím příspěvku.

Dobrý den
co jste kdy ztratila na dovolené? to je dobré téma, o tom by mohl napsat hlavně můj ex manžel,  ale napíšu to já.

Bylo to necelý týden po svatbě a s tehdejším manželem jsme jeli na první společnou dovolenou k moři, do Bulharska. Byla to svatební cesta a líbánky a také jsme chtěli zapracovat na miminku, jenže člověk míní…
Sotva jsme tam přijeli, ztratila jsem v moři snubní prstýnek, on už mi byl i předtím trochu volný,manžel byl naštvaný, že si na něho nedávám pozor a pohádali jsme se, . Za chvilku jsme se ale usmířili, přece si nezkazíme dovolenou kvůli „prstýnku“.

Jenže jsme přijeli domů z dovolené a moje pověrčivá sestra hned spustila, že když jeden z novomanželů ztratí prstýnek do týdne po svatbě, tak jejich manželství nebude trvat ani rok. Nevím, kde to vyčetla. Já nevím jestli nám to oběma vsugerovala, ale naše manželství se opravdu po roce rozpadlo, nemohl za to ale ani ztracený prstýnek, ani já, ale manžel, který si našel jinou.
Děti jsme naštěstí neměli (bez toho prstýnku to asi nešlo :), tak byl rozvod rychlý.. S novou partnerkou se neoženil , asi má strach, že by zase ztratila prstýnek.

Já jsem se vdala podruhé a prstýnky jsme hned po svatbě uložili doma do krabičky. Jsme s manželem už 16 let, máme dvě děti a jsme šťastní :) Mělo to tak asi být.

GabiK

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________________

Zajímavý příspěvek.
I když si dovolím, tedy spíš vaší sestře, trochu oponovat. Můj manžel ztratil prstýnek už ve svatební den a jsme spolu 26 let.
Takže věřte, že to tak mělo být, ale prstýnek ztracený na dně moře, je v tom určitě nevinně. :)
Děkuji, že jste napsala a přeji krásný den
Saša

Téma dnešního dne: Co cenného jste kdy ztratila na dovolené?

  • Jak jste se se ztrátou vyrovnala?
  • Přišla jste na ni až doma, nebo už během dovolené?

Více nápovědní bodů není potřeba, téma je jasné.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás čeká pěkný dárek, který si může vzít na dovolenou, ale neztratit, byla by to škoda: parfém od Avonu / Little gold dress.

parf

 

Reklama