Blooming Eyeshadow paletka

Kvetoucí, svěží, krásné květiny byly inspirací pro novou GA-DE Blooming Eyeshadow paletku. Romantická růžová, fialová a lesklá bílá se navzájem doplňují a lichotí každému typu pleti a dodávají svůdný pohádkový vzhled. Obsahují inovativní pigmentové emulze a perličkové částice odrážející světlo. Každý odstín vyvolává kovový efekt s neuvěřitelně hladkým koncem.
5ec674e1e702fobrazek.pngVyživující mandlový olej dodává zdravý vzhled, lehké textury se snadno aplikují a bezproblémově roztírají. Velice kompaktní přenosné balení se zrcátkem a s pěti odstíny je navrženo pro cestování a vejde se i do nejmenší kabelky. Oboustranný kartáček vám pomůže při přípravě profesionálního looku.

Essentials Matte Makeup Fixer
5ec67517509c7obrazek.png
Odlehčený matující spray Essentials Matte Makeup Fixer je vhodný pro všechny typy make-upu. Zklidňuje a osvěžuje pleť a vytváří mimořádný svěží a lehký pocit. Inovativní receptura obsahuje pudr a složky pro rozpoznání oleje, které pomáhají zafixovat make-up. Při vyvažování a matování pokožky, zabraňuje rozmazávání barev a usazování make-upu i v těch nejjemnějších vráskách. Tím maximalizuje celodenní svěžest make-upu.

Tento osvěžující spray na obličej poskytuje stálou ochranu pleti díky kombinaci pudrových antioxidantů a hydratačních ingrediencí. Neobsahuje parabeny.

Everglow Hydrating Illuminator
5ec6753b8ad46obrazek.png
Jemný a osvěžující tekutý rozjasňovač nabízíme v inovativním obalu s polštářkovým aplikátorem, aby se vaše pleť rozzářila oslnivým jasem. Tato emulze přináší pleti okamžitě rozzáří Vaši v pleť v lichotivém tónu. Jakmile se mimořádně jemné perličky a rozjasňující oleje začnou spojovat s pokožkou, získá její povrch dokonale jednotný finiš.

Skvalen rostlinného původu obsažený v hydratační receptuře dodává pleti hotovou záplavu aktivních částic s efektem péče o pleť. Výsledkem je okamžitý svěží vzhled. Pleť je příjemná, hebká, jemná a zevnitř rozzářená přirozeným jasem. Receptura s dlouhou výdrží funguje samotná ale i v kombinaci s Vaším oblíbeným podkladem nebo hydratací, pokud chcete docílit jasu na míru vašim potřebám. Neobsahuje parabeny.

Mascara Excentic
5ec6756310506obrazek.png
Dlouhotrvající řasenka, která poskytuje extrémní délku, maximální natočení, objem a oddělení řas po dobu až 10 hodin. Inovativní kartáček je tvořen elastomerovým aplikátorem EOS, který obsahuje silná vlákna štětin pro přesné oddělení, délku a natočení.

Tento inovativní štětinkový aplikátor, který je navržen tak, aby uchopil řasy u jejich kořínků a lehce oddělil každou z nich, vytváří přirozený, mnohorozměrný panoramatický efekt. Vysoce krémová textura obsahuje extrémně černé i pigmenty a směs vosků.  Vytváří tenký a světlý film, který potahuje řasy intenzivní lesklou černou barvou pro dlouhé, definované a dramaticky zvětšené řasy.

Ať jste kdekoli na světě, můžete cítit svou krásu - s GA-DE!

GADECOSMETICS.COM
5ec6743dd78d6obrazek.png

Reklama