Dobrodružná komedie G-Force je prvním 3D snímkem producenta Jerryho Bruckheimera. Strhující pFilm vypráví o tajném programu americké výzvědné služby zaměřeném na výcvik zvířat pro armádní a špionážní účely. Jeho hrdiny jsou morčata vybavená nejmodernější špionážní technikou, která během filmu zjistí, že mají osud světa ve svých packách.

Týmu G-Force velí Darwin, odpovědné a cílevědomé morče, rozhodnuté za každou cenu uspět. Dalšími členy jsou Blaster, expert na zbraně, který zbožňuje vše extrémní a Juarézová, mistryně bojových umění, kterou zbožňují všichni ostatní. Třem morčatům pomáhá špionážní moucha Mooch a krtek Speckles, odborník na kybernetiku a informatiku. Během své mise se tým G-Force setkává s řadou dalších zajímavých postav, například s pohodářem Hurleyem a těžce vyšinutým křečkem Buckym. Film G-Force se stal v uplynulém víkendu nejnavštěvovanějším filmem v tamních kinech a už stačil vydělat 32,1 milionu dolarů.

Hrozí nebezpečí morčatům?

Morčata, která zachraňují svět, sice dobyla kina, ale zvířecí aktivisté se obávají, že kvůli zvýšené popularitě hrozí nebezpečí těm opravdovým. Stejně jako kdysi film 101 dalmatinů způsobil obrovskou vlnu zájmu o tuto psí rasu, působí tento film nebývalou poptávku po morčatech. Proto jsou před filmem varováni všichni rodiče, aby nepodlehli případným prosbám svých ratolestí a morče nekupovali.

Ve filmu, který přijde do českých kin 17. září, morčata řídí auta, létají s padákem, používají letlampy, plavou, mluví, chodí po dvou, tančí s myšmi a krysami, ve skutečnosti jsou hlučná, pořád jedí, neplavou a dělají hromady bobků.

Reklama