Stejně jako každoročně, i letos vyhlásil časopis People výsledky ankety o nejlépe a nejhůře oblečenou osobnost. Kdo zabodoval tentokrát?
Seznam nejlépe oblečených hvězd otevírá Gwyneth Paltrowová, která je dokonce nazývána Audrey Hepburnovou těchto let. Kromě ní se podle módních porotců pěkně oblékají také Jennifer Anistonová, Heather Locklearová, topmodelka Tyra Banksová (prý umí svým oblečením skvěle podtrhnout své přednosti, ale čemu se divit, když je modelka?), Cameron Diazová, Sandra Bullocková, Catherine Zeta-Jonesová (ta zase údajně vypadá přesně tak, jak si myslíme, že by filmová hvězda měla vypadat) a řecká princezna Marie-Chantal. Když už jsme u té šlechty, tak mezi nejlépe oblékanými muži najdeme i královského prince Williama, nechybí ani filmoví hezouni Pierce Brosnan a George Clooney. Na rozdíl od minulého roku ze seznamu vypadli Will Smith, Brad Pitt, Julia Robertsová a Sophia Lorenová.
A kdo je mezi „strašáky“ roku? Opět, už po šesté, se na seznamu objevuje Madonna, také Cher se tu už slušně zabydlela (je tu po čtvrté) a Mariah Carey. Za jednu z nejhůře oblečených žen showbusinessu platí i Carmen Electra ze seriálu Baywatch, které je především vytýkáno, že často ukazuje víc kůže než látky. Se svým image šla dolů také Sigourney Weaver, kvůli oblečení ve stylu „miš-maš“ byla na seznam zařazena i „Brutální Nikita“ Peta Wilsonová. A chlapi? Proto, že se ukazuje na veřejnosti v příšerně nepadnoucím obleku, byl do tohoto seznamu zařazen Bruce Willis, ale není sám. Spolu s ním tu najdeme jeho hvězdné kolegy, jako je David Arquette (jemu prý vkus pokazila manželka Courteney Cox), Val Kilmer nebo Nick Nolte.
A že je ten konec milénia, tak se časopis People rozhodl vyhlásit mimořádnou kategorii nejlépe a nejhůře oblečená hvězda všech dob. Mezi těmi prvními najdeme samozřejmě vždy elegantní princeznu Dianu (po kom asi ten William je?), následují Grace Kellyová, Coco Chanel, Fred Astaire a Cary Grant. V panoptiku nejhůře oblečených všech dob se po zásluze ocitli „silikonová královna“ Pamela Andersonová, potetovaný a propíchaný Denis Rodman a babička prince Williama, královna Elizabeth II.
Reklama