Máte doma malé sportovce? Lyžujete, chodíte s dětmi po horách? Zimní radovánky jsou pro děti jako stvořené. V čem vaše děti sportují? Určitě se vám budou hodit tipy na funkční prádlo, které pro své děti oceníte.

CRAFT Active Multi 2-pack - Nové barevné varianty!

CRAFTDětské sety (triko s dlouhým rukávem a dlouhé spodky) představují funkční prádlo, které se svými transportními vlastnostmi vyrovná modelům pro dospělé. Kanálková struktura pleteniny umožňuje výborný odvod potu, takže Vaše děti zůstávají v suchu a pohodlí i během intenzivních pohybových aktivit. Prádlo má současně výborné izolační vlastnosti. Raglánové rukávy zajišťují dostatečnou flexibilitu a volnost pohybu. Potisk je tvořen sublimační technikou, čímž prádlo neztrácí na své prodyšnosti. Pletenina je velmi měkká, elastická a příjemná na omak.

Materiál: 100% Polyester (150 g/m2)

Barvy: modrá, růžová, žlutá s potiskem

Velikosti: 74/80 – 158/164

Cena: 990 Kč/39,30 EUR

CRAFT Warm Wool

CRAFTFunkční prádlo ze směsi polyesteru a vlny poskytuje Vašim dětem vynikající tepelný komfort i v případě provlhnutí. Polyester zajišťuje optimální odvod vlhkosti, zatímco vlna se podílí na zajištění izolace. Triko s dlouhým rukávem a dlouhé spodky jsou navrženy v příjemných, veselých barvách, které lze společně kombinovat.

Materiál: 70% vlna, 30% Polyester (190 g/m2)

Barvy: triko – modrá, fialová; spodky – černá, růžová

Velikosti: 74/80 – 158/164

Cena: 990 Kč (triko), 890 Kč (spodky)

CRAFT Active Extreme

CRAFTDíky nízké gramáži materiálu představuje Active Extreme celoročně využitelné funkční prádlo vhodné do mírně chladných až chladných klimatických podmínek pro sportovní aktivity s proměnlivou intenzitou. Vysoce elastická, lehká pletenina příjemná na omak je kombinací dvou technologicky vyspělých polyesterových vláken. Coolmax 6 kanálkové vlákno na vnitřní straně pleteniny zajišťuje efektivní transport vlhkosti, zatímco Thermolite duté vlákno na vnější straně poskytuje potřebnou izolaci a odvádí vlhkost do další vrstvy. Tato unikátní kombinace vaše tělo ochladí či zahřeje podle aktuální potřeby organismu. Použití mikrovláken Active Extreme výrazně snižuje žmolkování pleteniny.

Materiál: 100% Polyester (130 g/m2)

Barvy:  dětská – růžová, modrá, černá

Velikosti: 122/128 – 158/164 (dětské)

Cena trika s dlouhým rukávem: 850 Kč (dětské)

Cena dlouhých spodků: 850 Kč (dětské)

Reklama