Pro zapálené běžce

tchiboBěh je jedním z nejpřirozenějších způsobů, jak se udržovat v kondici. Díky běhu můžete nejen zhubnout, ale také zpevnit svoje tělo a hlavně si odpočinout od běžných starostí. Při běhu totiž nemusíte na nic myslet a soustředíte se jen na sebe.

Běhat můžete prakticky kdekoliv a kdekoliv. Během můžete začít den hned po ránu nebo naopak si zaběhat po práci, abyste se odpoutali od svých povinností. Při běhu jste svobodní a nemusíte se nikomu podřizovat. Nejste závislí na otvíracích dobách posiloven a fitness center. Běháte prostě tehdy, když sami chcete. V tu chvíli jste na cestě jen sami za sebe a nikdo vás neomezuje.

 

tchiboAť už běháte ve volném čase pro své vlastní potěšení, nebo jste profesionální běžci s velkými zkušenostmi, naše funkční běžecké vybavení zajistí, aby Vás každodenní trénink opravdu bavil i v chladných dnech. Připravili jsme pro vás kolekci speciálního oblečení a doplňků, se kterým se vám běh stane ještě větším potěšením. Na principu vrstvení můžete naše výrobky kombinovat tak, abyste měli pro běhání optimální fyzické podmínky bez ohledu na rozmary počasí. Můžete běhat i tehdy, kdy přichází první mrazíky nebo padne mlha. Moderní střihy a aktuální barevné tóny vnesou svěží vánek do Vašeho sportovního šatníku. Samozřejmě jsme mysleli na to, abyste se při běhu nejen cítili, ale také vypadali dobře. Běžecké vybavení nabízíme většinou v jednotlivých velikostech a nově od velikosti 34.

tchibo

Běhejte spolu s námi! Zahájení prodeje v e-shopu www.tchibo.cz již od 29. září 2010 a v síti obchodů Tchibo a dalších prodejních místech v týdnu od 4. října 2010.

 

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama