5ff5be8c3a0a4obrazek.pngDíky imunitě a její schopnosti zneškodnit řadu virů, bakterií a mikroorganismů můžeme proplout obdobím nemocí bez úhony. Proto se vyplatí o svou obranyschopnost pečovat, a to třeba popíjením čaje TEEKANNE Imunita s vitamínem C. Za příjemnou chutí stojí rooibos, který zároveň pomáhá vylučovat z těla škodlivé látky, ale i máta peprná, známá pro své protizánětlivé účinky. Imunitu posiluje i citronová verbena či list ostružiny a další bylinky, které provoní váš šálek čaje a posilní vaši obranyschopnost.

5ff5be5791a08obrazek.pngBolestem v krku je někdy přesto těžké uniknout. Z ničeho nic se objeví důvěrně známé pálení v zarudlém h5ff5be64a182aobrazek.pngrdle a my se rychle snažíme uhasit nastávající bolavý požár. Postiženou oblast uklidní bylinná směs Dýchací cesty a krk, kterou společnost TEEKANNE připravila i ve verzi se zázvorem. Čaji vévodí lipový květ, který zklidňuje bolavý krk, hrtan a hlasivky, a černý bez, jenž čistí průdušky a vůbec je prvotřídní bylinkou na potíže z nachlazení. Všechny další bylinky včetně máty a zázvoru patří k výtečným pomocníkům, kteří vám cestu ke zdraví mohou urychlit.

5ff5bea037df9obrazek.pngPokud vás zánět zasáhl až na průduškách a pronásleduje vás proto neodbytný kašel, zkuste sáhnout po čaji TEEKANNE Průdušky a plíce. Dopřejete si tak několik bylinek, které usnadňují vykašlávání, jako je anýz nebo fenykl, a zároveň léčivky vhodné pro celkové zklidnění horních cest dýchacích. K těm se řadí tymián, proslulý bojovník proti plicním nemocem, všemocná protizánětlivá šalvěj nebo příjemně aromatická lékořice. Dejte bylinným funkčním čajům šanci a uvidíte, že se vám svými přírodními účinky bohatě odvděčí.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty.
Pro více informací a tipů navštivte TEEKANNE.CZ

5ff5be0dba84fobrazek.png
TEEKANNE Imunita je k dostání za cenu 41,30 Kč, TEEKANNE Dýchací cesty a krk za cenu 42,90 Kč a TEEKANNE Průdušky a plíce za cenu 42,90 Kč.

Reklama