Urologický čaj

5a6067f584f8bobrazek.jpgNachlazení organismu se může projevit i nepříjemnými pocity v močovém ústrojí. Vždy je důležité podchytit nachlazení v počátcích například pomocí funkčního urologického čaje TEEKANNE, který obsahuje hned několik druhů bylinek s pozitivním účinkem na naše močové cesty. Nať přesličky rolní podporuje vylučovací funkce celého organismu, bříza příznivě ovlivňuje vylučování močového měchýře. Součástí bylinné směsi je i kořen lékořice, který příznivě ovlivňuje močové ústrojí, stejně jako nať zlatobýlu, která pomáhá udržovat zdravý močový trakt a přispívá k jeho normálnímu fungování.

Průdušky a plíce

5a6067e51e927obrazek.jpgVelmi častým onemocněním, se kterým se potýkáme nejen během chladných měsíců, je kašel a s ním spojené onemocnění plic a průdušek. Kašel dokáže znepříjemnit život nejen nemocnému, ale i jeho blízkému okolí, a proto je potřeba se s ním co nejefektivněji vypořádat, nejlépe přírodní cestou. Čaj TEEKANNE plíce a průdušky obsahuje anýz obecný, který podporuje obranyschopnost organismu. Další nezbytnou bylinkou, která v čaji nemůže chybět, je fenykl obecný, jež napomáhá ochraně dýchacích cest a plic, zvyšuje tvorbu hlenů a usnadňuje vykašlávání. Prospěšná nať tymiánu podporuje zdravý stav horních cest dýchacích a list šalvěje zklidní váš podrážděný krk a hltan. Pozitivní účinky na horní cesty dýchací má i lékořice, která propůjčuje čaji osobitou chuť.

Nachlazení

5a6067d228fb9obrazek.jpgBěhem zimy je naše tělo často vystaveno nepříznivým vlivům, pokud není naše obranyschopnost v kondici, může naše tělo rychle podlehnout nachlazení. TEEKANNE je připraveno bojovat i s rýmou a onemocněním horních cest dýchacích. V čaji TEEKANNE nachlazení totiž najdeme fenykl se zklidňujícími účinky na podrážděný krk a šalvěj, která podporuje přirozenou obranyschopnost našeho organismu.  Ve směsi nechybí ani lékořice, která zklidňuje horní dýchací cesty a eukalyptus s tymiánem, které podporují normální stav horních dýchacích cest.

Více informací naleznete zde.