Tak tenhle dotaz si položil hned v úvodu náš pisatel fulfy, a také se na něj prostřednictvím tematického příspěvku snaží obratem odpovědět.

Novoroční předsevzetí, co to je???

Omlouvám se, nejdříve popřeju redakci, čtenářkám, čtenářům, kamarádkám, prostě všem pohodové vykročení do roku 2014, ať se všem daří a pamatujte - jaké si to uděláte, takové to máte :D!

Viníka hledejte nejprve sami v sobě a nebude -li odhalen, tak pak se vrhněte na pravého zlotřilce a ukažte mu, s kým že má tu čest! :))
Nechám blbostí a pustím se do ,,novoročních předsevzetí“. On už ten název je svým způsobem nešťastný. Co si mám předsevzít a proč právě na Nový rok? Hmmm, když už bych tedy na sobě chtěl něco měnit, tak mám příležitost kdykoli během roku. Třeba se polepším v lednu a pivko omezím. No, ale proč, když mi chutná.
Omezím tedy návštěvu restaurací a podobných podniků. Ou, to také ne, ale zkrátím tam dobu pobytu. :D. Jenže - mariáš mě láká. Tak tudy cesta nevede.

Už to mám! Polepším se doma. Budu pomáhat ještě více, abych si šplhnul a nebylo mi poté vyčteno, že se po práci ,,flákám“ s podobnými kumpány u karet, chlastám pivo a jsem tudíž úděsný asociál v tu chvíli. Jenže - karbaníkem a ochlastou budu nazván tak či tak. Ne,ne, to musím vymyslet jinak.
S kamarády posedím, mariáš si zahraju, pár piv vypiju a pak vítězoslavně přijdu domů - s kytičkou! Co se asi bude dít? Budu chvilku prognostik. S úsměvem na tváři a kytkou za zády vstupuju do dveří. Ani se nestačím nadechnout a už slyším :,, Á, tatínek se nám vrátil! Fuj, ty smrdíš kouřem a chlastem. Určitě jsi mastil karty. Že já tě tohle trpím, ty asociále!“ A s opovržením odchází do obýváku dočíst si rozečtenou kapitolu.
No a co tedy s kytkou??? Nechám ji tedy za zády, dám ji poté do vázy a budu doufat, že se stane klíčem našeho usmíření.

Mějte se fajn a pozor na karbaníky a jim podobné živly :D
fulfy

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Pokud jsou karbaníci a jiní podobní živlové stejní jako vy - s kytkou za zády, tak je klidně rádi potkáme :)
Děkuji, že jste nás opět skvěle pobavil a i Vám šťastné novoroční vykročení :)
Saša

Téma dnešního dne: Novoroční předsevzetí

  • Dáváte si novoroční předsevzetí, nebo to pokládáte za absolutní nesmysl?
  • Nebo to ani nezkoušíte, protože předem víte, že to nesplníte?
  • Nebo naopak, každoročně si nějaké předsevzetí dáte a vzorně dodržíte?

Napište nám o tom

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme malým dárkem: knihou, jak jinak – o hubnutí. Pleťovým krémem kosmetiky Avon a rtěnkou od téže firmy.

cenaaaaa

 

Reklama