Právě v březnu začíná většina z nás plánovat svou dovolenou. Přemýšlíme kam, kdy a za kolik... Pokud jste se rozhodli letos strávit zasloužený odpočinek u moře, máme pro vás skvělý tip. Co si třeba letos vyjet na Kanárské ostrovy?

hotel ATLANTIS PALACE ****

Corralejo
Poloha: hotel se nachází v severní části ostrova přímo v centru střediska Corralejo, které je známé svými velkými písečnými dunami, 36 km od letiště.

Vybavení objektu: tento luxusní hotel je tvořen 3patrovou budovou. Má 5 výtahů, 228 pokojů různých typů, konferenční sál, restauraci, bary, dětský klub, saunu, vodní masáže, jacuzzi, turecké lázně, salon krásy, kadeřnictví, kosmetický salon, internetovou místnost. V hotelové zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé, z nichž 1 je s vířivkou a během zimy vyhřívaný. O zábavu klientů se stará tým animátorů.

Pokoje: všechny pokoje jsou elegantně zařízené, vybavené televizí se satelitním vysíláním (za poplatek), minibarem, trezorem, telefonem s možností internetového připojení, koupelnou s WC, vanou a vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Sport: dětské hřiště, posilovna, tělocvična, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, pronájem kol na recepci.

Stravování: snídaně i večeře jsou poskytovány formou velmi bohatých švédských stolů.

Obchody: hotel se nachází cca 15 min. od  centra Corraleja. Větší obchodní třída je vzdálena cca 200 m od hotelu. Hotel zajišťuje zdarma autobusy, které dovezou klienty do centra vzdáleného přibližně 800 m.

Pláž: hotel se nachází cca 200 m od jedné z menších pláží v Corraleju a cca 2 km od písečných dun. Hotel zajišťuje dopravu na pláž.

 

apartmány LOBOS BAHIA CLUB ***

Corralejo
Poloha: rozsáhlý komplex apartmánů se nachází v Corraleju, na severu Fuerteventury,  36 km od letiště.

Vybavení objektu: komplex je tvořen dvanácti 2patrovými budovami, které poskytují celkem 308 apartmánů, recepci, restauraci, bary, společenskou místnost, malý obchod, dětský klub, hernu, obchod se suvenýry, saunu a masáže, 2 velké bazény s mořskou vodou, 1 dětský sladkovodní bazén, jacuzzi. Bazény prochází celým komplexem a jsou obklopeny terasami na slunění s lehátky a slunečníky. Po celý den je připraven animační program, večer kulturní program.

Pokoje: apartmány mají klasické vybavení, 1 nebo 2 ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky, telefon, trezor,  kuchyňský kout, koupelnu s WC a balkon nebo terasu.

Sport: dětské hřiště, 2 tenisové kurty, kurt na squash, minigolf, volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky, střelba, na pláži windsurfing, posilovna, pronájem kol na recepci.

Stravování: polopenze (snídaně a večeře) poskytována formou švédských stolů.

Obchody: přímo v hotelu se nachází minimarket. Cca 400 m od hotelu je největší centrum Corraleja s velkým množstvím obchůdků, restaurací a barů.

Pláž: nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 800 m od hotelu a 3,5 km od hotelu leží největší písečné duny ostrova. 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
mobilní operátor 602 313 049 
fax 224 946 391 nebo 224 948 025.

Reklama