Fuerteventura je jedním z ostrovů souostroví Kanárské ostrovy. Protože tam byla moje kolegyně Klára Milošová, zeptala jsem se jí, na co nejraději vzpomíná...

kanaria


Můj TOP 5:

1. Pláž Jandía Playa, u které byl náš hotel, čistý písek, rozbouřené moře...
2. Maják na pláži, magické místo. :)
3. Vesnička Moro Jable, neopakovatelná atmosféra... skvělá na rande!
4. Náš hotel Barceló Jandía Playa - příjemný, klidný, čistý, plus milý personál
5. Skvělé jídlo, určitě doporučuji all inclusive a o číslo větší oblečení s sebou. :)

kanariaNa Fuerteventuře jsem strávila krásný týden. Jediné, co se mi na něm nelíbilo, bylo to, že tak rychle utekl. V tu dobu jsem ještě neřídila, takže jsme si s mámou, která mi tam dělala společnost, nemohly půjčit auto a ostrov trochu procestovat, což mě teď mrzí, ale my jsme si obě potřebovaly hlavně odpočinout, což se nám na 100 procent splnilo. Proto se místa a události, na které nezapomenu, točí převážně kolem našeho hotelu na jihu ostrova, kde jsme byly ubytované.

Hotel Barceló Jandía Playa byl moc příjemný, čistý, nepřelidněný... personál byl milý, za celou dobu jsem nepotkala nikoho nasupeného nebo neochotného, což se mi u nás stává běžně.

Super byly dva bazény s venkovními bary - a co s tím také souvisí, určitě si zaplaťte pobyt all inclusive, protože nebudete litovat! Jídlo bylo po celou dobu pobytu skvělé, jen se to všechno nedalo ani ochutnat, výběr byl tak široký (a oblečení se nám za ten týden nějak podezřele srazilo)!

Nejradši jsme se s mámou chodily procházet na pláž Jandía Playa, která ležela pod hotelem, hlavně navečer, kdy měla pláž s tyčícím se majákem doslova magickou atmosféru. No a co by kamenem dohodil se nacházela rybářská vesnička Moro Jable, kam jsme také moc rády chodily nasávat tamní atmosféru a pozorovat západ slunce. Zkrátka: romantika jako vyšitá. :)

Klára Milošová

kanaria


Na Tenerife, Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234, mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224948025.

Reklama