Je zajímavé, že zatímco život bez vztahu si čas od času představit umíme, život bez sexu už nikoliv. A právě kvůli zajištění přirozené pudové potřeby jsme ochotni zacházet stále dál a dál. Ještě před padesáti lety bylo nemyslitelné pokusit se muže sbalit, natož se s ním jen tak vyspat. Dnes už je všechno jinak.

Přítel vaší vaginy
Termín fuck buddy můžeme volně přeložit jako přítel na sex. Asi si říkáte, že to přece není nic nového. Snad každý měl někdy kamaráda, se kterým se jen tak čas od času vyspal. Fuck buddy je ale někdo úplně jiný. Víc než váš přítel, je to přítel vaší vaginy. Nemusíte si s ním povídat o politice, nemusíte navštěvovat společně koncerty, dokonce si vůbec nemusíte rozumět. Jediné, co mezi vámi funguje, je přitažlivost. Nevoláte si, když je vám smutno, ale když máte chuť na sex. A to je také to jediné, co vás spojuje a drží dohromady. Předpokladem fungování takového vztahu je to, že oba chcete to samé a nečekáte víc. V sexu před sebou nemáte žádná tajemství, nestydíte se a umíte si vyhovět s každým experimentem.

Romantika? Ne!
Pokud chcete romantiku, objímání, sms o tom, že dojel domů v pořádku, pak asi brzy zažijete zklamání. Pravděpodobně jste se totiž zamilovala do kamaráda a jen si děláte iluze o tom, že vám jde jen o sex. Pravého fuck buddyho poznáte totiž právě podle toho, že se nikdy žádné romantiky nedočkáte (ale ani ji nebudete očekávat) a že ho nebude zajímat nic jiného než vaše tělo. Ale v tom je právě největší výhoda takového vztahu. Zatímco fuck buddy neplýtvá energií na to, aby vám vyznával lásku, kupoval dárky nebo dešifroval vaše očekávání a představy, o to víc se věnuje každičkému centimetru vašeho těla. V posteli vás nikdy nezklame, má totiž „čistou“ hlavu, není zatížený strachem z opuštění, zklamání, nemá komplexy.

Nezamilujte se!
Už teď zřejmě tušíte největší úskalí tohoto na první pohled dokonalého chlapa. Toho pravého fuck buddyho totiž není vůbec snadné najít. Ne že by snad nebylo dost mužů, kteří kývnou na nezávazný sex, ale musíte si najít toho ideálního. Musí vám vyhovovat a nesmíte se do něj časem zamilovat. A právě udržení této tenké hranice dělá mnohým ženám problém. Ideální způsob, jak najít fuck buddyho, je seznamka. Nepočítejte ale s tím, že budete mít hned štěstí. I na seznamce se totiž pohybují muži, kteří touží nejen po sexu, ale také po vztahu, minimálně po tom, abyste ještě občas uvařila nebo mu vyprala ponožky, které u vás zapomněl. Fuck buddy takový není. Je dostatečně schopný a sebevědomý na to, aby vás zatěžoval svými problémy.

Fuck buddyho můžete poznat na prvním randeti. Někdo se vám líbí, přitahuje vás, pozve vás na večeři a pak to přijde! Zjistíte, že si nemáte o čem povídat a že vás během deseti minut začne nudit. Z takové schůzky nemusíte utíkat úprkem, stačí, když muži naproti vám nabídnete, zda by se s vámi nechtěl jenom vyspat. Pokud bude souhlasit a vám se to s ním bude v posteli líbit, jednoduše mu vysvětlete, že nehledáte partnera ani kamaráda, ale někoho, s kým se budete moci vyspat, kdykoliv si budete přát. Pravděpodobně se setkáte s kladnou odpovědí. Přidáte-li po sexu navíc ještě větu o tom, že jste ještě nikdy krásnější milování nezažila, je definitivně váš.

Pravidla vztahu
Aby váš vztah fungoval, měla byste se řídit několika zásadními pravidly. Formu vašeho vztahu (to, že on je fuck buddy) si ujasněte hned na začátku. Na rovinu mu řekněte, že chcete jenom sex a žádné city. Věnujte se intenzivně sexu, ale nenechávejte ho u sebe doma přespat. Ať se po výkonu hezky sbalí a jede k sobě domů. Stejně se chovejte i vy, pokud jste se milovali v jeho bytě. Snídani by vám ráno do postele stejně nepřinesl, tak proč byste se neměla pohodlně vyspat doma ve své posteli. Nevolejte mu ve chvílích, kdy máte deprese, cítíte se sama, trpíte pocitem, že vás nikdo nemá rád nebo když trpíte premenstručním syndromem. V takových chvílích radši zavolejte kamarádce nebo mamince. Jeho telefonní číslo vytáčejte pouze v okamžiku, kdy dostanete chuť na sex. Během vašich společných chvílí se věnujte výhradně sexu. Nesnažte se mu vyprávět o svém dětství, ani mu nepopisujte problémy s kolegyní v práci. Pořád si držte odstup a snažte se po ničem nepátrat.

Pozor na emoce!
Odborníci na vztahy se domnívají, že vztah bez emocí, bez pocitů, založený jen na sexu není častý a navíc nemá dlouhého trvání. Ve skutečnosti takový vztah opravdu končí ve chvíli, kdy do toho jeden z partnerů začne míchat city, anebo potkáte někoho, s kým si rozumíte nejen v posteli, ale imponuje vám, chcete ho dlouhé hodiny poslouchat a vyžadujete, aby vám volal hned, když se ráno probudí.

Zdroj: Super.cz


Stejně si ale myslím, že naprostá většina žen funguje úplně jinak. Co si myslíte vy? Umíte si představit vztah zcela zúžený jen na sex? Ani popovídání? Ani pomazlení? Ani přespání? Fuck it!
Reklama