Činorodý herec a moderátor Zdeněk Podhůrský tráví dovolenou na Lipně bez své přítelkyně Ilony. Že by krize ve vztahu? Kdepak, za vším hledej nejenom ženu, ale také práci!

lipno

foto: Veronika Matějková

Že je herec, zpěvák a moderátor vídán na akcích často bez své mladé přítelkyně Ilony, není nic divného. Že by bez ní jel ovšem na dovolenou, se ještě nestalo. Pravidelně vyráželi do Itálie společně s jeho třemi dětmi z prvního manželství. Co se děje?

„Letos je všechno jinak. Ilona ukončila studia a má poslední prázdniny, proto jsme se domluvili, že si může udělat dovolenou podle svých představ. Touží totiž po pětihvězdičkovém hotelu, kde má všechno zajištěné a nemusí nic dělat, takže vyrazila do Bulharska. Já zase potřebuju přesný opak – jezdit, poznávat, hýbat se, zkrátka něco podnikat. A kde budu spát, jestli ve stanu, nebo v autě, je mi úplně jedno. V tomhle se hodně lišíme a vždycky se musíme podřizovat jeden druhému. Paradoxně bydlím už druhý týden taky v luxusním hotelu Frymburk, který má dokonce wellness, v mém případě se ale o dovolené mluvit rozhodně nedá,“ vysvětluje Zdeněk.

zdenek

Činorodý herec a moderátor má totiž prsty v hudebním festivalu FrymburkFest, který právě probíhá na Lipně a kde je každý večer pro rekreanty, ale i domorodé obyvatele připraven program, během dne doprovodný jako třeba bodypainting, po devět večerů hudební.

bodyp

Martin Ondráček a Roman Pokorný na festivalu nejen zpívali, ale také moderovali doprovodný program bodypainting festivalu. Foto Veronika Matějková

Na dvojkoncertech už zazpívali Ewa Farna, Petr Bende, Leona Machálková, Petr Kolář nebo Dalibor Janda s dcerou Jiřinou Annou, vystoupila skupina Olympic, Čechomor, Buty, nebo duo Těžkej Pokondr. Svůj koncert se skupinou Underhill má za sebou i samotný Podhůrský, na kterém je vidět únava.

zp

Zdeněk s Ewou Farnou. Foto archiv Zdeňka Podhůrského

„Festival mi dává zabrat, od rána do noci je tady co dělat. Ještě že mám skvělé parťáky, hlavně manažera Aleše Nejedla a Ludvíka Novotného, se kterými jsme ho takhle jenom ve třech připravovali celý rok. Jsem moc rád, že má úspěch a líbí se, a to i proto, že pomáhá. Je totiž součástí charitativního projektu Číslo na Boha, který spolupracuje s občanským sdružením Dobrý skutek a pomáhá dětem s hendikepem. Padesát korun ze vstupného, které je 250 korun, jde přímo na pomoc vytipovanému dítěti a peníze ve formě šeku si dokonce přímo sem zatím pokaždé přijeli převzít osobně rodiče, říká hrdě Zdeněk.

rodice

Rodiče postiženého Davídka Koška si přijeli na Lipno pro šek, který pomůže ke koupi speciálního kočárku, osobně. Foto: Veronika Matějková

Dnes, tedy v pátek 8. srpna vyvrcholí festival koncertem nejočekávanějšího hosta, několikanásobné Zlaté slavice Lucie Bílé, na kterou publikum nažhaví Kamila Nývltová. V sobotu už se bude všude tančit salsa, která se tu bude učit zdarma, a večer se pláží rozezní tóny kubánské kapely Pedro Y Su Son Caliente.

bodypa

Foto archiv Zdeňka Podhůrského

Zúčastíte se?

Reklama