V létě se ve Fruitisimu schladíte sorbety z exotické maracuji, jahodovým okořeněným špetkou bazalky, nealko mojitem, nebo originálními ovocnými fresh džusy z melounů a avokáda.

Léto na ovocných barech Fruitisimo se nese ve znamení melounů, jahod, maracuji, bazalky a avokádového smoothie. V nabídce nově přibyly kelímky plné letního ovoce, osvěžující sorbety, nebo nealko mojito.

Fruitisimo

Nové sezónní drinky: Melounitto a Meixkádo

Sladké růžové Melounitto se připravuje ze šťavnatého vodního melounu, žlutého melounu, jahod a pomeranče. Sáhněte po něm, když máte chuť na něco sladkého a zároveň se chcete osvěžit. Duo sezónních drinků doplňuje pořádné zelené smoothie. Mix z avokáda, špenátu, jablka, limetky a bazalky dodá vašemu tělu vitamíny, omega-3 mastné kyseliny i vlákninu. V horkých dnech je tak Mexikádo příjemnou variantou obědu, v menší verzi pak vydatnou odpolední svačinou. 

Cena: Melounitto 0,3 l 79 Kč / 0,5 l 99 Kč; Mexikádo 0,3 l 99 Kč / 0,5 l 119 Kč

Sorbety s 82 % ovoce

Každé dva měsíce se na barech Fruitisimo střídá limitovaná edice zmrzliny. Na prázdninové měsíce je v nabídce exotický sorbet z maracuji a sorbet z jahod okořeněný špetkou bazalky.

Cena: 35 Kč / kopeček

sorbetfru56

Nealko mojito z čerstvého freshe

Fruitisimo mojito se připravuje z jablečného freshe, máty, limetky, třtinového cukru a ledové tříště. Prostě pořádné ledové osvěžení!

Cena: 0,5 l 89 Kč

Jahodník a Melounek

Kelímky plné léta. To je Jahodník a Melounek. Jahodník je plný jahod, které mají minimum kalorií ale zároveň velký obsah vitamínu C, kyseliny listové, draslíku a železa. Kelímek Melounek je napěchovaný nejšťavnatějšími kousky melounu a s nimi i vitamínů A a C, vitaminů skupiny B, draslíku, železa i manganu.

Cena:  Jahodník 55 Kč / Melounek 49 Kč

Fruitisimo

 

Fruitisimo

Reklama