SKITTLES

SKITTLESDuhové bonbóny SKITTLES se spojily s oblíbenou herní aplikací Fruit Ninja a společně přinášejí pestrobarevnou  zábavu se speciálními efekty. Navíc pokud si v obchodě zakoupíte kombinaci jakýchkoliv dvou balení bonbonů SKITTLES, můžete až do 16. 3. 2014 soutěžit o atraktivní ceny!

SKITTLES myslí na své fanoušky a přináší jim vždycky něco navíc. Tentokrát si pestrobarevné bonbóny připravily herní lahůdku a spojily své síly s populární hrou Fruit Ninja. S novinkou Fruit Ninja vs. Skittles si užijete nejen sekání ovoce na ninja způsob, ale čekají na vás i další SKITTLES vychytávky!

Barevné bonbóny SKITTLES, psychedelické rybičky nebo barevná duha, to vše vám bude létat před očima a je jen na vás, jak si s nimi poradíte po vzoru Fruit Ninji. Hru si můžete ZDARMA stáhnout v AppStorePlayStore a zábavě pak už nestojí nic v cestě. Zahrajte si překvapivou hru Fruit Ninja vs. Skittles  a vychutnejte si u ní jednu ze tří příchutí SKITTLES (Fruits, Wild Berry nebo Crazy Sours). Nuda už nikdy nebude mít šanci a svému hraní dáte tu správnou SKITTLES šťávu!

SKITTLES

Navíc můžete vyhrát super ceny. Stačí koupit kombinaci jakýchkoliv dvou balení SKITTLES, na stránkách www.nadojduhu.cz zadat údaje z účtenky a pak už jen čekat na zveřejnění soutěžní otázky. Nejrychlejší správná odpověď vyhrává. Pokud se na vás usměje štěstí, můžete získat hlavní cenu - dokonalý stroj na zábavu - 3D televizi SHARP s XBOX 360 a Kinect, 2x 3D brýle a soundbar v hodnotě 100.000 korun, herní notebook Dell nebo jeden z deseti vymazlených smartphonů HTC.

Reklama