Frozen party

Narozeninová oslava tentokrát pro malé holčičky. S motivy z oblíbené pohádky Frozen - Ledové království. Barvy oslavy? Světle modrá, bílá a třpytivé odlesky. Modré a bílé balonky, průhledná lízátka, dort s figurkami z filmu. A zlatý hřeb večera? Kadeřnice pro všechny!

Po smíšené puberťácké oslavě na motivy počítačové hry mě hned po pár týdnech čekala oslava další. Pro naši devítiletou Toninku. Ta v poslední době miluje pohádku Ledové království a všechno kolem ní.

Máme doma šaty jako jedna z hlavních hrdinek Elsa, korunku, papírové ubrousky, plakáty. :-) Prostě šílenost. A tak téma bylo jasné. Navíc většina hostů byly holčičky. Tak mě napadl i zajímavý doprovodný program.

Frozen party

Kromě klasicky oblíbených her, jako je Twister, karaoke a úžasná diskotéka, se děti zabavily i při hře „štronzo“, kdy dělala DJku kamarádka, která se starala i o hlavní zábavu celé oslavy.

Ledové království narozeninová party

A co byla hlavní zábava? Kadeřnická show. Kadeřnice Dominika postupně všem holčičkám vytvořila nádherné účesy. Učesané holčičky jsem potom našminkovala jako velké holky. Nemusím vám asi říkat, kolik radosti jsme udělaly.

Frozen party

Kromě připraveného občerstvení se všechny děti také navečeřely. Při našich oslavách už je hlavní jídlo téměř tradiční. Domácí pizza. A děti opět zabodovaly. S chutí se pustily do přípravy a pomáhaly promačkávat a připravovat těsto na pizzu.

Frozen party

K pití byl pochopitelně dětský šampus a litry, litry vody.

Narozeninová party

A aby to nebyla nuda, tak jsme vodu bez bublinek koupili v modrých lahvích, sundali originální etikety a připravili speciální - narozeninové. K nim úžasná papírová brčka...

Frozen party

Další pochoutky byly také laděny do světle modré a bílé. Třeba skleničky s našlehaným mascarpone a piškoty.

Frozen party

Cupcakes s našlehaným tvarohem.

Frozen cupcakes

Úžasně dobré banánové koule v bílé čokoládě a kokosu.

banánové kuličky v bílé čokoládě

Domácí lízátka dvou barev.

Frozen lízátka

A celá narozeninová nabídka, laděná do Frozen motivu.

Frozen narozeninová party

Samozřejmě, zlatý hřeb večera. Dort pečený podle stejného receptu jako Minecraft dort v minulém narozeninovém článku, jen jinak zdobený. Figurty jsou plastové, objednané z ebay.com.

Frozen dort

Uvnitř mazaný kromě krému také malinovou marmeládou.

Frozen dort 

A co oslavenkyně? Měla obrovskou radost!

Frozen narozeninová party

Není nic lepšího než rozzářené a spokojené dětské oči. Ty stojí za všechnu námahu. Jak vypadá v průběhu akce maminka?

Frozen party

Hezkou párty všem přeje Elly.

Čtěte také

Reklama