Evropa každoročně likviduje stovky milionů sprejů formou tepelné recyklace nebo dokonce uložením na skládky, místo aby měly možnost se tyto obaly vrátit zpět do užívání. V současnosti jsou plastové rozprašovače často složeny z různých druhů plastů, což komplikuje jejich recyklaci. Vyrobit snadno a rychle ovšem dnes už nestačí, a tak Frosch jako první přichází se snížením – redukcí o osmnáct procent méně plastových materiálů. Firma je schopna vyrobit z recyklátu znovu funkční a použitelné – reuse, což funguje i po více než pěti tisíci stlačeních, tedy stříknutích. Spreje jsou recycle, tedy stoprocentně recyklovatelné. Při uvedení na trh již s devětadvaceti procenty recyklátu od spotřebitelů.

Plánem značky Frosch je dosáhnout až na sto procent v následujících příštích letech. Je to v podstatě a praxi velice jednoduché, jde o sjednocené složení materiálů pro umožnění recyklace. Tyto výrobky se již dnes zařadily do rodiny ekologických přípravků. Plně vám slouží, a přitom nemají vliv na znečišťování a zatěžování naší planety. Frosch v těchto dnech zařazuje v těchto obalech 3R do prodeje například Frosch BIO Spiritus čistič skel, Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem, Frosch Čistič na koupelny a sprchy s citronem nebo Frosch Levandulový hygienický čistič a další.

6489a0f0a46d1obrazek.png
 
Hledáte čisticí, pečující a úklidové prostředky, které jsou založeny na účinných přírodních látkách? Takové, které jsou velmi šetrné k pokožce i k přírodě? Pak vybírejte z bohaté nabídky přírodních čisticích prostředků Frosch, na jejichž výrobu se používají pouze netoxické suroviny. Nespornou výhodou těchto bio čisticích prostředků je, že jsou zcela bezpečné a jsou stejně účinné jako přípravky s obsahem chemikálií, které však mohou mít negativní dopad na vaše zdraví. Sortiment značky Frosch čisticích prostředků pro domácnost zahrnuje širokou škálu produktů, které se postarají o to, aby bylo vaše nádobí zářivě čisté a vaše oblečení bez jediné skvrnky. Kromě prostředků na mytí nádobí a praní prádla na vás čekají také bytové parfémy založené na přírodním složení nebo čisticí krémy, čističe skel a univerzální čističe. Pokud chcete mít domov jako ze škatulky bez ekologické stopy, pak je pro Vás Frosch tím správným řešením.

Frosch BIO Spiritus čistič skel 500 ml

Toužíte po dokonale lesklých oknech a zrcadlech bez jediné šmouhy? Pak vyzkoušejte ekologický čistič skel, který vyniká nejen přírodním složením, ale také svými účinky a příjemnou vůní. Jeho složení na bázi bio-alkoholu aktivně rozpouští mastnotu a stará se o zářivou čistotu bez šmouh u téměř všech hladkých povrchů v domácnosti.

6489a14a6b247blobid0.png
Doporučená cena je 107,90 Kč

Důvody, proč zvolit tento BIO čistič skel:

 • vyznačuje se účinným přírodním složením s bio-alkoholem
 • poradí si s mastnotou, nečistotami a šmouhami
 • postará se o oslňující lesk
 • zanechává příjemnou vůní
 • jedná se o veganský přípravek bez mikroplastů

Frosch BIO Spiritus čistič skel – náhradní náplň 950 ml

Zajímá vás, jak dosáhnout dokonale čistých skel bez šmouh? Odpovědí je přírodní čistič skel s bio-alkoholem. Jeho složení, které rozpouští mastnotu a zajišťuje zářivou čistotu, ho předurčuje k tomu, aby se stal skvělým pomocníkem při čištění téměř všech hladkých povrchů. Využijete ho například při čištění oken, zrcadel nebo zrcátek v autě. Obal náhradní náplně čističe skel je vyrobený ze 100 % recyklovatelného materiálu.

6489a16501706obrazek.png
Doporučená cena je 159,90 Kč.

Výhody BIO čističe skel: 

 • je založený na účinném přírodním složení s bio-alkoholem
 • odstraňuje mastnotu, nečistoty i šmouhy
 • zanechává povrchy dokonale lesklé
 • vyznačuje se příjemnou vůní
 • jedná se o veganský přípravek bez mikroplastů
   6489a1ce0c0e3obrazek.png6489a222a0848obrazek.png

Reklama