Freeport, který se nachází na bývalém hraničním přechodu Hatě, nedaleko vinařského města Znojmo, už celých 5 let poskytuje svým zákazníkům fantastické slevy  od 30 do 70 a někdy dokonce až 80 %  na zboží více než 200 světových značek, které se prodává v 65 prodejnách v rámci Freeportu.

 

10.–12. října 2008 můžete oslavovat společně s Freeportem. Připravil pro vás netradiční a bláznivou Birthday párty  naruby“.

 

„Naruby“ bude v těchto dnech ve Freeportu téměř všechno – hostesky v pánském a muži v dámském oblečení, módní přehlídka, během které se modelky a modelové budou oblékat do outfitů přímo na pódiu, ale hlavně – od 10. do 12. října sice oslavuje Freeport, ale obdarovanými budete vy – zákazníci!

 

Připraveny pro vás budou, kromě neuvěřitelně nízkých cen a zajímavých slev, také atraktivní dárky v „narozeninovém shopu“. Právě zde budete moci utrácet speciální narozeninové peníze „Freeport(eur)a“, které obdržíte za nákup ve Freeportu, a to v hodnotě 10násobku ceny nákupu v eurech.

 

A co si za ně nakoupíte? Tak například poukázku do termálních lázní Laa v Rakousku, lahodné FreePortské víno, slevové poukázky do nejlepších značkových obchodů, pro děti DVD s pohádkou, puzzle s dráčkem Freeporťáčkem nebo narozeninový dort ke kávě.

 

Kromě toho je pro návštěvníky – jak pro dospělé, tak pro děti – přichystáno velké množství atrakcí, soutěží a možnost zažít den plný zábavy i výhodných nákupů. A samozřejmě nabude chybět ani tombola s hlavními výhrami v hodnotě 100 tis. Kč. Přijďte, nebudete litovat!

 

Freeport International Outlet sa nachází na hraničním přechodě Hatě u Znojma.

 

Základní údaje o Freeport International Outlet

 

Freeport, první outletové centrum, které vzniklo v České republice, se nachází na bývalém hraničním přechodu Hatě u Znojma. Rozloha českého Freeportu je 22 000 m2. Návštěvníci mají na výběr z více než 200 světových značek v 65 obchodech. Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech. Nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí nebo vzorky pro nadcházející sezonu.

 

Outletové centrum Freeport International Outlet v Hatích vybudoval mezinárodní koncern Freeport plc, který byl do roku 2007 obchodován na Londýnské burze. Od svého založení se společnost vypracovala až na místo předního evropského vývojáře, majitele a provozovatele outletových středisek. Na podzim roku 2007 odkoupila všechny akcie koncernu skupina The Carlyle Group, jeden z nejúspěšnějších soukromých ekvitních investorů na světě.

 

Kromě centra v Hatích na česko-rakouské hranici provozuje Freeport největší outletové středisko Evropy v Lisabonu v Portugalsku. Další outletové centrum Freeportu se nachází ve Švédsku: Freeport Kungsbacka. Momentálně budujeme dvě nová outletová centra ve Francii. Alsace International Outlet v Roppenheimu blízko Strasbourgu bude otevřen na podzim 2009. Pro výstavbu centra v Le Cannet na Jihu Francie blízko Saint Tropez jsme zakoupili pozemky. www.freeport.cz

Reklama