V dnešní době, kdy si společnost nevšímá v takové míře potřeb druhých, je velmi obdivuhodný přístup outletového centra v Hatích u Znojma, který si je vědom svého jedinečného postavení v kraji, a snaží se proto o citlivý přístup a ušlechtilá gesta v rámci pomoci druhým.

 

Mnohé napovědělo již pořádání charitativní akce pro mladé handicapované sportovce nesoucí název Nike Factory Store & Freeport Special Games na počátku léta tohoto roku.

Nyní se Freeport snažil vykouzlit úsměv na tvářích dětí z dětského domova ve Znojmě, což se mu, doufejme, povedlo předáním sponzorského daru.

Předání nevšedního daru v podobě dřevěné lodě proběhlo 19. listopadu 2008 z rukou ředitele outletového centra Freeport pana Jana Procházky a marketingové manažerky paní Daněčkové. Za všechny děti z dětského domova ve Znojmě přijal tento dar ředitel DD pan Antonín Nachtnebl.

 

Loď byla původně vyrobena pro letní akci, která probíhala během července a srpna letošního roku  ve Freeportu v rámci podpory prodeje. Jedná se o imitaci staré lodě.

Součástí předání byla i ukázka tanečních choreografií dětí z dětského domova, dětská diskotéka a poslední letošní opékání špekáčků pod širým nebem.

 

 

Věříme, že toto milé gesto nebude mít pro dětský domov a zvláště pak pro jeho obyvatele pouze ekonomickou hodnotu, ale především hodnotu lidskou, a zůstane pro děti příkladem pro jejich budoucí život, jak ve svém děkovném dopise uvedl pan ředitel Nachtnebl.                   

 

Základní údaje o Freeport International Outlet

Freeport, první outletové centrum, které vzniklo v České republice, se nachází na bývalém hraničním přechodu Hatě u Znojma. Rozloha českého Freeportu je 22 000 m2. Návštěvníci mají na výběr z více než 200 světových značek v 65 obchodech. Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech. Nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí nebo vzorky pro nadcházející sezónu.

www.freeport.cz

Reklama