Tento krásný titulek slibuje i krásný zamilovaný příběh, o který se s námi ve svých vzpomínkách podělila čtenářka s nickem Free.

Vážená redakce, od rána vázám, zda příspěvek odeslat.  Chtěla jsem psát zvesela a ono se mi to nějak nedaří.

Bylo to v první třídě, když jsem se poprvé zamilovala do blonďatého uličníka s krásnýma modrýma očima. Nosil brýle a měl je z klučičích pranic věčně rozbité, slepené flastrem.  Vynikal ale taky svojí  inteligencí nad ostatními vesnickými kluky. 

Byl ale taky často nemocný  a když  tak jednou dlouho chyběl ve škole, poslala jsem mu po kamarádovi vzácnost ...prupisku, abych ho potěšila.
Jaké bylo moje zděšení, když prupisku po svém uzdravení  přinesl mým rodičům vrátit.  Byla to tak potupná urážka, navíc se mi tatínek neustále vysmíval z mojí zamilovanost, že jsem  na dotyčného nevděčníka zanevřela, už jsem se na něj do konce školní docházky nepodívala, neexistoval pro mě.

Stav trval do prvních diskoték, kde jsem ho zase zahlédla a plamen mě znovu zasáhnul. Byl už gymnazista, zmužněl, svaly se mu rýsovaly v sexy tričku  a kolem něj pořád nějaké holky.  Neměla jsem šanci, byla jsem taková šedá myška a na tyto krasavice, které byly většinou starší než on, jsem fakt neměla.

Stalo se, že jsem se nechala zlákat na tenkrát populární škole SSM. Páni, to byla akce. Většinou starší kluci od rána do večera popíjeli a  mezitím se snažili o nějaký program.  Jeden z nich byl stolní fotbal a  hráli jsme smíšené čtyřhry.  A ano, on se stal mým partnerem. Tuším, že jsme prohráli, byl to ale impuls ke sblížení. Na pokoji nás bylo šest hole, takže na žádné velké intimnosti nedošlo.  Stačilo mu, aby mě hladil po bocích a stal se mužský karambol.  Vytratil se z pokoje a jenom já jsem věděla proč.  Naše sbližování trvalo ještě dlouho.  Měli jsme společné zájmy, stejné názory, rozuměli jsme si ve všem.  Čím dál častěji opouštěl svoje společnice, aby si ve společnosti zatančil se mnou anebo mě vyprovodil domů.  Nikdy sem si o nic takového neřekla, prostě jsem mu chyběla, tak za mnou pospíchal.

Byl ve třeťáku na vysoké, když se to stalo.  Bláznivě jsme se zamilovali. Klasická situace té doby. Svatba, bydlení u mých rodičů, kde jsem hlavně já nevycházela s otce, který na mě žárlil a hledal na novomanželovi každou chybičku.
Můj muž měl dar, dokázal odlehčit každou situaci.  Jenom díky němu jsem to na mateřské zvládala. Jeho hluboké modré oči  dokázaly pohladit a rozveselit. Tím uličnickým výrazem mě vždycky rozesmál a život byl nádherný. Každý den jsem se na něj těšila, až přijde z práce jako dítě na hračku. Jaké vylomeniny dokázal děla s našemi třemi dětmi.

Ty živé pohádky hrané v obýváku, kdy byl zároveň jelenem i jeskyňkami, či velikou řepou.Byla to krása.

Zrovna v sobotu přijela dcera s vnukem. A při řeči utrousila slzičku, jak jí chybí táta a jak je jí líto, že Jiřík dědečka nepoznal, protože odešel tři měsíce před jeho narozením.  Oběma nám je líto, že je oba rovným dílem nemůžeme peskovat za ty blázniviny, co by vymyslel.

Prošel mi životem krásný člověk s velkým srdcem  a očima ve kterých jsem se utopila. Byl pro mě a děti pevným bodem ve vesmíru.

Free

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________

Dobře jste udělala, že jste nakonec napsala.
Váš muž měl štěstí na Vás a Vy jste měla štěstí na něho. Byli jste si prostě souzeni.
...A my máme štěstí, že jsme si ten krásný příběh mohly přečíst..
Děkuji (eme)
Mějte krásný den – a osušte slzičky
Saša

Téma dnešního dne 1. března: Můj první kluk  

  • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
    A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
  • Stýkáte se spolu?
  • Stal se vašim vyvoleným?
  • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
  • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
  • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
  • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku :)

darek

Reklama