První příspěvek nám dnes přišel od čtenářky PBD. Ta používá hlavně facebook, a to kvůli kontaktu s rodinou, protože bydlí daleko. A má pro vás zajímavý nápad! Víc už v první dnešní novince k tématu.

To není špatný nápad, milá PBD, třeba se to ujme. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den.

Tak já si to frčím na FB :)

Proč ano? No protože chci, protože mi to umožňuje lepší kontakt s přáteli a vlastně i s rodinou - a to hlavně díky přestěhování se 100 km od rodné hroudy. Samozřejmě, kontakt neprobíhá jen přes FB - ale baví mě tam, že o sobě tak nějak všichni víme skrze fotky atd.

Na FB chodím každý den - a to proto, abych popřála k narozeninám či jmeninám - je to jedna z možností kterou přeji. Většinou jich využívám více.

A proč sociální síť ne? Občas někde čtu jak ničí vztahy a nevím co ještě. To je naprostá hloupost. Vztahy si lidé ničí sami a někteří to prostě raději házejí na nějakou sociální síť, protože je to pro ně zřejmě jednodušší než si přiznat vlastní chybu.. Sociální sítě Vám neberou nic, pokud si to neberete sami. Tím narážím na soukromí atd - je na každém z nás co zveřejní a co ne, a jak si nastaví soukromí ve vlastním nastavení profilu.

A co bych na FB nikdy nedala? No to co mi přijde nepatřičné, či moc soukromé a také bych nikdy nic závažného neřešila s nikým „na zdi“ ,ale vždy jen v soukromí.

Na FB mě také baví, že mám v oblíbených nejen stránky oblíbených www stránek, tak i stránky produktů - takže jsem informovaná o novinkách a tak :)

Vlastně jsem ještě na G+ - tedy spíš jsem nejsem :) Tam jsem skrze používaní gmailu, ale nijak tam aktivně neproklikávám :)

A kolik času trávím na FB? Jak kdy, někdy jen minutku abych popřála a tak - jindy déle, když si z někým píšu :)

A jestli jsem na FB závislá? No možná lehce ano, protože je to takový můj babníček co mi připomíná kdo má kdy narozeniny - protože u všech to v hlavě ani v diáři nemám :)

App - Právě mě něco napadlo.. Samozřejmě vím, že Žena In má stránku na FB. Ale dámy, co takhle založit na FB stránku „Klub přátel Žena In“ nebo Ženy-inky“ - a nebo třeba úplně jinak, ale prostě mě to napadlo :) Třeba to budete považovat za hloupost, třeba ne.. Pokud by byl zájem tak bych do toho ráda šla :)

PBD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co vy a sociální sítě?

  • Používáte sociální sítě (např. facebook, twitter, viber...)?
  • Proč ano a proč ne?
  • Jaké používáte nejvíc?
  • Kolik času na nich trávíte?
  • Co byste na sociální sítě nikdy nenapsala?
  • Máte nějaké zajímavé historky?

Napište mi, budu se těšit. Tentokrát na jednu z vás čeká zimní balíček od Oriflame: řasenka Wonder lash (černá), Intenzivní balzám After Sun a Zázračný kelímek. A k tomu pěkná modrá taštička.

Své příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je SÍTĚ. Předem děkuju!

avon

Reklama