S přírodní francouzskou kosmetikou GERnétic se zákazníci mohou nyní nově setkat v kosmetickém salonu Elizabeth paní Evy Kosařové v centru Prahy v Rubešově ulici na Praze 2. Díky kvalitě kosmetiky GERnétic může salon nabídnout svým klientkám místo, které je prodchnuté komplexní profesionální péči s viditelnými výsledky. Ty jsou dosahovány mimo jiné díky produktům, které dokonale vyživují buňky, tím upravují a zlepšují jejich funkce. Výsledkem je, že buňky „donutí“, aby se chovaly jako buňky „mladší“.

S kosmetikou GERnétic se klienti mohou setkat pouze ve specializovaných salonech s odborně vyškolenými kosmetičkami, kde je jim na úvod provedena, kromě detailní diagnostiky pleti, také analýza stavu pokožky. „Na základě zjištěných informací kosmetička vyhotoví individuální program ošetření a navrhne přípravky pro následnou domácí péči. Bonusem pro klienty jsou i konzultace o stravovacích a pohybových návycích, které s kvalitou pleti souvisí,“ uvádí Ladislav Kavan, majitel společnosti LK SERVIS. „Věříme, že nová lokace přímo v centru Prahy naše zákaznice s ohledem na snadnější dostupnost potěší,“ dodává Ladislav Kavan.

blond„Pokožka, její stav a vzhled je vizitkou každého člověka. Může ovlivnit řadu věcí, úspěch ve společnosti, výběr povolání a jiné,“ říká Eva Kosařová, majitelka nového kosmetického salonu Elizabeth. Výběru kosmetiky se kterou v salonu pracuje věnovala velkou pozornost. „Kosmetiku GERnétic znám již 10 let. Větší finanční náročnost ve mně vzbuzovala obavu, že nenajdu klientky. Zásadní zlom nastal před několika měsíci, kdy jsem měla možnost odborného vyzkoušení této kosmetiky u mé známé kožní lékařky. Její nadšení z kosmetiky upevnilo mé rozhodnutí ve vlastním salonu nabízet pouze kosmetickou značku GERnétic,“ vysvětluje svoje důvody výběru kosmetiky Eva Kosařová.

clSpolečnost GERnétic vyvíjí a produkuje kosmetiku určenou pro profesionální práci kosmetiček a následně pro každodenní domácí péči o pleť. Zakladatelem společnosti GERnétic je dr. Albert Laporte, francouzský biolog a lékař. Před více než třiceti lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zaměřením na péči o pleť. Filozofie firmy GERnétic je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav organismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje vnitřní příčiny problémů. Kosmetická péče GERnétic zamezuje předčasnému stárnutí pokožky, ošetřuje tukové polštáře, celulitidu, zpevňuje a modeluje poprsí. Zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako například akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně.

salon

Kosmetický salon Elizabeth paní Evy Kosařové

Reklama