Dokonale upravené ruce jsou vizitkou každé moderní ženy   Sebedokonalejší nalíčení ani oblečení podle poslední módy z vás dámu neudělají, když budou vaše ruce zdobit špatně nalakované nehty, o oprýskaném laku ani nemluvě.        

 

 

Léto je už sice za námi, ale vy si klidně můžete dopřát krásný, čistý a svěží vzhled zdravých nehtů po celý rok. Tento dokonale elegantní vzhled tvým rukám zabezpečí jednoduché tři kroky se sadou pro francouzskou manikúru od RIMMEL London – FRENCH MANICURE.

 

Nalíčené mladé dívky jsou dnes už samozřejmostí, stačí řasenka, lesk na rty a můžete vyrazit! Ale STOP! Tentokrát máme tip na dokonale upravené nehty!!

Tři kroky se třemi laky, které zaručí vždy dokonale upravené nehty.

 

 

Kompletní sada FRENCH MANICURE obsahuje:

 

French Manicure č. 433

Dlouhodobě odolný lak na nehty s vysokým leskem a elegantní jemnou barvou slonové kosti. Díky vylepšenému složení posilňuje a zpevňuje tvé nehty.

 

Nail Tip Whitener

Bílý lak na konečky nehtů pro dokonalý efekt moderního lakování. Krásně se leskne, a navíc ještě pomáhá křehké konečky nehtů zpevňovat a chránit tak proti lámání.

 

Multi 3in1

Péče o nehty – slovíčko „multi“ v jeho názvu není náhodou. Je to opravdu všestranný pomocník při úpravě nehtů. Použít ho můžete například jako:

 

O        Podkladový lak, který vyrovnává a chrání povrch nehtu.

O        Zpevňující lak, který zabraňuje štěpení a lámání nehtů. Obsahuje vitamin E, který nehet chrání a posiluje. Nanáší se ve dvou vrstvách na odlakované a odmaštěné nehty.

O        Svrchní lak, který zabraňuje odlupování barevného laku a prodlužuje jeho trvanlivost. Navíc zvýší lesk  nehtů.

 

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ

Výrobky RIMMEL London pro francouzskou manikúru – dotyk dokonalosti ve vaší péči o nehty. Cool a sexy vzhled laků pro použití na nehty rukou i nohou byl navržen tak, aby lichotil každému odstínu pleti. Navíc všechny laky francouzské manikúry obsahují vlákno LYCRA, které dodává pružnost, pevnost a zabraňuje lámání.

 

 

Používáním francouzské manikúry v kombinaci s výrobky péče o nehty od RIMMEL London dosáhnete neodolatelného, jemného a přirozeného vzhledu a vaše nehty budou krásně pěstěné a zdravé. A zaručeně vydrží!

 

 

 

 

 

 

Sadu Francouzská manikúra koupíte v běžné maloobchodní síti drogérií a parfumérií za orientační cenu: 229 Kč / 269 Sk.

(Tato cena se opravdu vyplatí! Při zakoupení samostatného produktu vás vyjde tato sada na 405 Kč / 465 Sk )

Reklama