62c2b038c1e88obrazek.png
Zdroj : Metafora

Hlavní hrdince, architektce Josephine se ze dne na den obrátí život vzhůru nohama: místo očekávaného povýšení v práci dává výpověď a ve slabé chvilce kývne na nabídku, aby odjela na francouzskou Riviéru hlídat dítě ovdovělému miliardáři. Po impulzivním odjezdu se však dostaví pochybnosti. Jak se má starat o dítě, když s tím nemá žádné zkušenosti? A proč jí nikdo neřekl, že bude o holčičku pečovat na jachtě – vždyť lodě odjakživa nesnáší.

Práce snů s jediným pravidlem. Nezačít si nic se šéfem. Ale pravidla se mají porušovat…

Úspěšný podnikatel Xavier, který nade vše miluje svou desetiletou dcerku Dauphine, si očividně s novou chůvou také neví rady. Dlouho si myslel, že do svého zlomeného srdce už žádnou ženu nevpustí. Proč by měl riskovat, že se opět hořce zklame, i když po ní prahne spalující touhou? Nebude lepší poslat ji co nejdřív pryč?

„Hypnotický, návykový příběh Josie a Xaviera mě prohnal tornádem emocí. Doufám, že to někdo brzy zfilmuje, tahle žhavá romance si zaslouží být na plátnech!“
–        čtenářská recenze, Goodreads

62c2b07c94607obrazek.png
Zdroj : Metafora

Do čeho se ještě začíst?
Pokud vás baví příběhy s erotickým nábojem, neměli byste minout dvě jména. První je Simona Ahrnstedtová, švédská spisovatelka s českými kořeny. Posledním dílem její série „Protiklady se přitahují“ je kniha Jen o trochu víc. V ní se hlavní hrdinka Stella snaží vypořádat se svou minulostí, rozmary vesničanů i s ekofarmářem, který překvapivě dobře líbá. Druhou autorkou je Australanka T.L. Swanová a její o kapku pikantnější příběhy. V knize Jednou za život popisuje náhodnou smyslnou noc Jamesona a Emily i jejich překvapení, když zjistí, že jsou novými kolegy.

62c2b0a981039obrazek.png
Zdroj : Metafora

Pro další knižní inspiraci sledujte nakladatelství Metafora. Francouzskou lekci a další knihy i e-knihy koupíte na e-shopu grada.cz.

Reklama