Říká se, že Francouzky netloustnou, sluší jim i cigareta v puse, jejich účes je vždy tzv. „messy“ tedy rozlítaný a bez tuny stylingových přípravků, styl oblékání uvolněný a zcela vždy nenucený a bez křeče. Také se říká, že se od těchto žen se sexy přízvukem máme co učit. A to tedy máme! Mají totiž dar udělat z těch nejobyčejnějších kousků v šatníku šik záležitost, vědí, že černá je zkrátka sázka na jistotu a nikdy nezkazí žádnou legraci. No jen posuďte, je to tak snadné!

LBD + BALERÍNY + DŽÍNOVÁ BUNDA
par2.jpg

Malé černé neboli LBD jsou přesně tím oblečením, který nesmí chybět v šatníku žádné z nás. Můžete si s nimi totiž vyhrát na mnoho různých způsobů, nosit od rána až do pozdních nočních hodin, na rande i na schůzku, s teniskami i těmi super sexy jehlami, které jsou schované na konci vašeho botníku.
Takže, pokud vás třeba čeká víkendová procházka městem, klidně si je oblékněte. Nazujte špičaté balerínky (ty vám opticky protáhnou postavu), přes ramena přehoďte další nadčasový kousek – džísku – a můžete vyrazit!

KALHOTY + PRUHOVANÉ TRIČKO + BÍLÉ TENISKY
par.jpg

Francouzka bez pruhovaného trička? To by snad ani nebylo možné! A pokud v šatníku nemáte alespoň jedno takové černobílé, hned to utíkejte napravit. To si totiž hned zamilujete!
Hodí se také ke všemu, ale pokud toužíte po něčem ležérním, přitom trochu elegantním, oblékněte si ho k volnějším kalhotám s puky. Pak už vám ke štěstí postačí jen plátěné kecky nebo baleríny a červená rtěnka.

DŽÍNY + KOŠILE + VÝRAZNÁ KABELKA
par1.jpg

A do třetice všeho dobrého, ani tento outfit nebude nic složitého. Klasické kousky, elegantní provedení. Jednoduché a neotrhané džíny rovného střihu noste s volnou bílou košilí, kterou si klidně půjčte od svého milého. Oversized střihy jsou in, a navíc si jednoduše můžete vyhrát s tím, jak si ji obléknete nebo uvážete. Takového outfitu dopřejte výrazný akcent – doplněk. Boty, kabelku nebo třeba šperk.

Také si přečtěte:

Reklama