6390a3bb473a2obrazek.jpg

Rotační kulmofén Rowenta CF9720F0 Brush Activ' Ultimate Care je jako stvořený pro váš perfektní styling. Pečující technologie Careful Heat udržuje teplotu vzduchu pod 80 °C. Vaše vlasy jsou tak dokonale chráněny. Keramický povrch a ionizátor vašim vlasům dodá lesk a objem. Kartáč disponuje výkonem 700 W se 3 teplotami a 3 rychlostmi. Pro dokončení úpravy je k dispozici i studený vzduch.

S revolučním kartáčem zvládnete předsoušení i konečný styling vašeho účesu s koncentrátorem Care–Blow a nástavcem Care–Styling. Stálý a silný proud vzduchu s rotujícím nástavcem o průměru 50 mm vytvoří oslňující účes. S patentovanou funkcí Flip zvládnete úpravu plynulými a pohodlnými pohyby. S kartáčem připravíte dokonalý objem i nadýchané pružné vlasy.

Klíčové vlastnosti:

  • Rotační kulmofén s výkonem 700 W
  • Průměr kartáče 50 mm a studená rotační špička
  • Střídavá rotace a funkce Flip pro dokonalý výsledek
  • Keramický povrch a ionizátor pečují o zdraví vašich vlasů
  • Technologie Careful Heat udržuje teplotu do 80 °C

6390a4c89f9c9obrazek.jpg

Naše zkušenost?
Kulmofén je velmi bytelný a neuvěřitelně praktický. Prvním nástavcem vlasy prosušíte a poté přijde na řadu velký kulatý nástavec, který vaše vlasy hezky podtočí, nadzvedne a vytvoří skvělý objem. Ke snadnější manipulaci vám pomohou tlačítka, která spustí rotaci kartáče. Buď je tedy namotáte, nebo naopak v opačném chodu vlasy uvolníte. Ze začátku se vám možná budou tlačítka lehce plést, ale již při druhém třetím vysoušení si zvyknete a poradíte si. Výměna nástavců je velmi snadná a stačí jedno stlačení a vysunutí.

63db83b217ea7obrazek.jpg

Teplotu si také máte možnost přizpůsobit svým potřebám, ale i při té nejvyšší se vlasy neničí a nepřepalují, což považujeme za opravdu důležitý benefit. Kulmofén má také možnost změny úhlu kartáče, vyzkoušejte, která poloha vám bude vyhovovat. Vlasy po vyfoukání nepoletují a drží daný tvar. Pokud hledáte praktický kulmofén, který je šetrný k vašim vlasům, rozhodně doporučujeme rotační kulmofén Rowenta CF9720F0 Brush Activ' Ultimate Care.

Více na Rowenta.cz
 637f32ea47e10obrazek.png