O své zážitky a fotky z dovolené na „Kanárech“ se s námi podělila i Klára Křížová. Děkujeme

Teď v neděli jsme se vrátili z ostrova Gran Canaria. Ostrova, který je mou srdeční záležitostí. Vždy mě něčím překvapí. Vím, že tady bude dovolená prostě pohoda. Žádné šílené vedro, ale teploty do 30 stupňů, rozlehlá pláž Playa del Ingles, bílý písek, čisté moře bez trávy a medúz, dobré jídlo, levný benzín, výlety do hor… opravdu jsme si to užili. Tentokrát jsme přemluvili celou naši rodinu a ještě se přidali známí se svou maminkou, takže nás cestovalo celkem 13 osob…  Byla to fajn dovolená, sluníčko pálilo, žádný mrak, všichni byli spokojení.

Kanáry

Podělím se s vámi o pár fotek, které vystihují atmosféru naší dovolené.

Písečná bitva. Házení „písečného bláta“ se stalo oblíbené nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými. Dospěláci – chlapi se vrátili do dětských let a drželi statečně krok s mrštnými  dětmi.

Kanáry

Kanáry

Válení na dunách

Jižní cíp ostrova tvoří malá poušť Maspalomas, její duny jsou zejména při západu sluníčka úžasné. Písek vychladne, takže se dá v klidu vylézt na vyšší duny a pozorovat moře. Děti z dun válejí sudy, osamělé dvojice prožívají romantické chvíle, jiní se sem vydají třeba jen pro hezkou fotku.

Kanáry

Západ slunce

Prý je nejhezčí z vyhlídek poblíž místa Pico de la Nieves (1 949 m n. m.). Tak jsme se sem vydali a viděli jsme ho. Zapadalo do mraků nad mořem, hned vedle byla vidět sopka del Teide, která je nejvyšší horou Španělska a vyrostla na ostrově Tenerife.

Kanáry

Kanáry

Kytky

To, co na exotických destinacích miluju, jsou kytky, které u nás nejsou. Tady rostou všude kolem kultivovaně i divoce keře s květy výrazných barev, stromy s rudými květy... no prostě je to jedna velká barevná zahrada (pokud se zavlažuje).

Klára

Na tomhle místě jsem byla taky a moc se mi tam líbilo. Hlavně duny, ty mě doslova okouzlily, místy si připadáte jako na Sahaře.

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Byly jste někdy na Kanárech? Jak se vám tam líbilo? Máte také nějaké fotky?

Pošlete nám je na adresu: redakce@zena-in

Reklama