V balíčku se můžete těšit na bonboniery Figaro.
5ebaa2ed6a0f1obrazek.png

Generacemi prověřená chuť
Svátek všech maminek je za rohem, a pokud chcete tu svou obdarovat něčím, co ji opravdu potěší, volba by měla padnout na bonboniéru Tatiana. V balení se totiž ukrývá 16 kousků s lískooříškovou náplní a celým lískovým oříškem. Navíc jsou zalité lahodnou čokoládou. Nejdůležitější osoby v našem životě si přeci zaslouží to nejlepší v podobě lokálního pokladu.

Symfonie chutí pro naše maminky - Figaro Symfonia
Dopřejte své mamince exkluzivní symfonii chutí, která zaručeně udělá radost i těm nejnáročnějším z nich. Pralinky totiž nabízí výběr šesti druhů čokoládových překvapení různých tvarů i chutí v mléčné nebo hořké variantě. Pochutnat si může na pralinkách s mandlí, lískovým oříškem nebo s kávovým krémem.

5ebaa0c10f259obrazek.png
Dobrý den,
sladkou výhru bych darovala těmto dvěma ženám mého života - mamince a babičce. Mamince bych chtěla poděkovat za to, jakého ze mě vychovala člověka. Myslím, že se za mě nemusí stydět a může být na mě pyšná. Babička je pro mě velkým vzorem a ač to tak možná nevypadá, velmi silnou ženou. Jednou bych chtěla být alespoň z poloviny tak dobrá matka, manželka, babička a prababička jako je právě ONA. Přála bych si, abyste tu se mnou byly obě napořád. Mám vás moc ráda ?Zdravím celou redakci. Buďte stále tak fajn !
Radka O.

5ebaa0a225a02obrazek.png
Milá ženo-in,
posílám Vám fotografii mámy. Víte, když se řekne slovo maminka, automaticky se mi vybaví má babička a maminka. Dvě ženy, které mě v životě nejvíce inspirovaly, vychovaly, milovaly (a já miluji je), ženy, které mi jsou nejsilnější ikonou, ženy, podle jejichž vzoru chci žít i já. Dvě duše, které k sobě neodmyslitelně patří. Bohužel to letos bude už druhý svátek matek, který trávíme s mámou ve dvojko, bez naší úžasné babičky, která nás opustila. Vždy, když na ni vzpomenu, mám stažené hrdlo a uvědomuji si, jak moc mi chybí, jak moc bych ji tady chtěla mít, jak moc jsem ji milovala. A tak si letos s mámou přiťukneme na nás a budeme vzpomínat na naši babičku, která bude do naši trojice vždy patřit.
Petra F.

5ebaa24ac8640obrazek.png
Milá redakce, věnujete 3 dobroty od Figara, tak to je fain, protože my jsme tři sestry a máme se moc rády. Prožily jsme spolu krásné dětství a pořád si užíváme švandy i si pomáháme v těžších chvilkách a dělíme se spolu i o péči o naše rodiče. Tož mi bychom se spravedlivě podělily a nad dobrotami spolu rozplývaly.

Gabriela V.

5eba9feb3084eobrazek.png
Dobrý večer,
posílám Vám fotku do aktuální Fotosoutěže: Já a moje maminka, kamarádka, které chci věnovat dárek od Figaro. Tohle je náš ženský kolektiv. ??
S pozdravem Michaela V.

5ebaa15b46435obrazek.png
Dobrý den,
do soutěže posílám fotku své maminky, která  dává znát své štěstí a dojetí, a to nejen ve vzácných situacích, ale po celý život...tak ji znám a tak jí to sluší...děkuji jí.....
Honza P.

5ebaa13a3ed89obrazek.png
Dobrý den,
Posílám Vám fotogalerii s mojí něj.. kamarádkou (ta nakrátko) , která ač sama pečovala o onkologicky nemocné pacienty tak sama loni onemocněla rakovinou a mám ji ráda za to jaká je a vždy byla ".
S pozdravem Irena Č.

5ebaa0e57c4a3obrazek.png
Dobrý den,
rozhodla jsem se zúčastnit vaší soutěže o balíčky Figaro. Má maminka má 77 let. Vlastně bude mít, 16. května. Kdybych vyhrála, obdarovala bych výrobky právě ji. Měla by tak dárek ke Dni matek, k narozeninám a zároveň by si mohla na vašich stránkách přečíst něco o sobě. Měla by velkou radost. Protože kdo je víc, než máma? Je tu pro nás celý svůj život, je nám vždy na blízku a nikdy neodmítne nám pomoci. Starala se o nás od našeho narození a nikdy nám nedala znát, že je unavená, něco ji bolí, nemůže. Musela, byla totiž mámou…
Zasílám několik fotografií z dětství, protože miluji právě černobílé snímky. Jsou tak krásné, plné citu. A přikládám i fotky pozdější a jednu, na které je má mamka a můj syn, když byl malý.
S pozdravem Pavla K.
 
5ebaa10216f17obrazek.png
Milá redakce,
s mou kamarádkou Haničkou tvoříme tandem již 60 let. Vyrůstaly jsme spolu, seděly v lavici na základce i na střední. Dnes žije Hanička v Chorvatsku, pořád jsme ve spojení a když se sejdeme, máme nač vzpomínat, zazpíváme si spolu oblíbené lidovky, zajdeme si na oběd i vínečko.Taková přátelství jako je to naše, se musí pěstovat, jsou vzácná,spojují minulost s přítomností i budoucností....
Jaroslava B.

5ebaa07a7a860obrazek.png
Dobrý den redakce, 
chtěla bych výhrou potěšit maminku, babičku a nejlepší kamarádku v jedné osobě. Je to ten nejúžasnější človek co znám. Jsem ji neskutečně vděčná, že to nevzdala i když to bylo tolikrát těžké. Za svoji obětavost a víru v nás. Za to, že namukazovala směr, kterým jít a vedla nás ke slušnosti, pokoře a lásce. Že nam pořád pomáhá a taky nás toho tolik naučila a dál učí i naše děti. Je to nejskvělejší maminka.

Díky Petra M.

5ebaa289e07bbobrazek.png
Moje maminka je jako anděl strážný, chrání mě na každém kroku.

Andrea Š.

Reklama