Svátek všech maminek je za rohem, a pokud chcete tu svou obdarovat něčím, co ji opravdu potěší, volba by měla padnout na bonboniéru Tatiana. V balení se totiž ukrývá 16 kousků s lískooříškovou náplní a celým lískovým oříškem. Navíc jsou zalité lahodnou čokoládou. Nejdůležitější osoby v našem životě si přeci zaslouží to nejlepší v podobě lokálního pokladu.

5ea152ae5d98aobrazek.png

Symfonie chutí pro naše maminky

Druhou květnovou neděli slaví svátek nejdůležitější osoby v našich životech – všechny maminky. Letos je můžete potěšit novinkou Figaro Symfonia. Dopřejte své mamince exkluzivní symfonii chutí, která zaručeně udělá radost i těm nejnáročnějším z nich. Pralinky totiž nabízí výběr šesti druhů čokoládových překvapení různých tvarů i chutí v mléčné nebo hořké variantě. Pochutnat si může na pralinkách s mandlí, lískovým oříškem nebo s kávovým krémem.

Zapojte se do soutěže, ve které 10 z vás vyhraje balíček, ve kterém najdete Tatiana Figaro, Figaro Symfonia Mléčná a Figaro Symfonia Hořká!

Co musíte pro výhru udělat?

Vyfoťte maminku, kamarádku nebo se můžete vyfotit spolu se ženou, které chcete výhru věnovat.

Fotografii nám zašlete na e-mail: soutez@zena-in.cz

Zasláním fotek do této soutěže (účastněním v soutěži), souhlasíte s uveřejněním zaslaných fotografií v následném článku s výherci.

Redakce vybere 10 nejhezčích fotek, které vyhrají balíčky Figaro.

Těšíme se na vaše snímky!

Výherní fotky si budete moci prohlédnout v uveřejněném článku.
5ea1544acf161obrazek.png

Reklama