Je krátce po poledni - čas oběda. Možná jste právě dokončila své dílo u plotny a chystáte se podávat první chod na jarně vyzdobenou tabuli. Zadržte! Než se pustíte do jídla, vezměte foťák a svůj dnešní oběd si zvěčněte. Proč? Protože když nám pošlete obrázek svého oběda případně večeře, můžete vyhrát! A navíc uděláte někomu škodolibou radost :) Pár členů redakce je totiž v rámci našeho testu na dietě. Pojďme otestovat jejich vůli.

O co se hraje?

Vybrané snímky se pak utkají o první místo, které bude odměněno knihou s názvem Cukroví a moučníky tentokrát zdravě! (nakladatelství CPRESS). V této kuchařce najdete 120 vynikajících receptů pro BIO kuchyň.kniha

Jak na to?

Aby mohli soutěžit i ti, kteří jsou dnes v práci a k vaření se přes den nedostanou, můžete posílat fotky svých dobrot až do zítřejšího poledne na e-mail eva.soukupova@zena-in.cz, do předmětu uveďte heslo FOTOSOUTĚŽ.

Malá ochutnávka

knedlíkDnes jsme nahlédli do talířů našich redaktorů. Na jednom z nich bylo možné spatřit poněkud nedietní polední menu - králíka na smetaně s kynutými knedlíky.

Uhodnete, kdo si tuhle poctivou domácí práci přinesl? Co máte dnes dobrého vy? Upřednostňujete dobrou českou kuchyni, nebo se snažíte vařit lehčí dietní jídla?

První slovo soutěže: Představte

Reklama