O svůj příspěvěk se podělila další čtenářka. Jednak zavzpomínala na to, kdy jí rodiče nachali ostříhat u pánského holiče a skončilo to pláčem... A pochlubila se i domácím vlasovým experimentem, který zdokumentovala fotografiemi. Mrkněte :)

Milá Tetelot, kde jsou ty časy, kdy stálo ostříhání šest korun! :)


 

Tak naštěstí nic tak dramatického jsem nezažila, že bych musela nosit paruku, ale do polštáře jsem si jako dítě „pobrečela“. To když nás (ještě ségru a bráchu) naši nahnali k holiči ostříhat. Šlo totiž o pánského holiče, aby se ušetřilo, jedno ostříhání stálo 6,- Kčs. Pán nás vzal všechny tři úplně stejně, takže ještě ve třinácti letech se mě v obchodě prodavačka ptala: „Tak co mladý muži, co to bude?“ :o( :o(

V osmé třídě jsem si pak „prosadila“ vlasy dlouhé a stříhala si (sama) jenom ofinu. Vzpomínám si, jak jsme si se setrou na jednom „nákupním“ rodinném výletu do tehdejší NDR pořídily dohromady kulmu a ta pak byla v permanenci. Je to paradox, protože dneska naopak používám na vlasy žehličku a zase dohromady, tentokrát s dcerou :o)

Jeden experiment bych pro vás měla, je opravdu domácí, trochu jiná proměna, z princezny na „čarodějnici“, ale celkem to jde, ne?

vlasy

vlasy

Tetelot

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

Reklama