Tentokrát mám pro vás v naší hádankové soutěži výřez z fotografie jedné slavné stavby. Schválně, jestli ji poznáte! Hrajeme o krásnou knížku a zdravý balíček...

V naší měsíční hádankové soutěži můžete získat krásnou knížku a zdravý balíček (viz níže). Dnes mám pro vás myslím jednoduchou hádanku - napište mi název stavby, ze jejíž fotky jsem udělal výřez.

Soutěžní výřez...

soutez

Ještě napovím, že se stavba nachází v městě lásky.

Svou odpověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (viz níže). Za správnou odpověď budu považovat pouze celý název stavby a místo, kde se nachází. Název může být i v jazyce země, kde stavba stojí.

Soutěžit můžete do 17.5.2012, 8.00 hodin.

Odpověď rozhodně nevkládejte do diskuze pod touto novinkou! Vyzrazení, nebo přílišná nápověda, bude ohodnocena vyloučením ze soutěže.

Co můžete vyhrát

kuchV této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny: balíček plný zdravý od firmy Noventis a knížku Kuchařka pro mou dceru autorky Jany Zatloukalové (SMARTpress)...

Balíček plný zdraví od firmy Noventis obsahuje...

  • 2x60 kapslí potravinového doplňku Koenzym Q10
  • 40 kapslí doplňku stravy Omega-3 Max
  • 30 tabletek doplňku stravy Karnitin

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 15. 5. 2012 do 15. 6. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Kuchařka pro mou dceru. Pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o zdravý balíček od firmy Noventis.

karnitomegakoen

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

 

Reklama