Toto jsou poslední příspěvky do naší fotosoutěže. Diskutujte nad bytovými vychytávkami, ovlivněte redakci v rozhodování!

Další soutěžní fotografie naleznete zde:

Fotografická soutěž I.
Fotografická soutěž II.
Fotografická soutěž III.
Fotografická soutěž IV.
Fotografická soutěž V.

Fotografická soutěž VI.

Tentokrát do soutěže přispěli:

   denkas

   emkop

   HOŠI

   Japina

   Kari-nka

Čí bytové vychytávky se vám líbí víc?

denkas

Koupili jsme si starší domek a tak jsme to v něm trochu předělali. Posílám foto koupelny a kuchyně. A protože ráda fotím, tak jsem přidala moji „koláž“.

 

 

 

emkop

Renovace dveří, a místo jedněch dveří oblouk.


 


HOŠI

Připojuji se k již zúčastněným ženám-in do soutěže o bydlení. Posílám dvě fotografie našeho krbu, který vytvořil můj manžel. Vznikl v původně prázdném rohu obývacího pokoje. Teploučko, které kamna sálají je super vychytávka! A na polici, která rozdělila hladkou stěnu, se vejde spousta věcí. Do budoucna ještě plánujeme polici a římsu kolem krbu obložit. Doufám, že se Vám to bude líbit, tak jako nám.Japina

Nedávno prošla rekonstrukcí naše kuchyň. A že jsme ji vzali od podlahy, objevili jsme při vykopávkách v (rádoby betonové) podlaze zachovalou fosílii potkana, a protože se na fotkách ostatních často objevují domácí mazlíčci, posílám pro vášnivé milovnice zvířeny alespoň toho hlodavce :-)

 
Co se nám nejvíc povedlo, je, podle mě, jídelní kout a podlaha. Už nám po ní po čtyřech lezlo několik návštěv, aby zjistilo, co je to za krytinu – většinou tipovali dlažbu nebo lino, ale je to plovoučka se vzorem dlaždic, která je položená zešikma. Sedáky židlí jsou potažené kůží, časem uvidíme, jestli to byl dobrý nápad, když mě se tak líbily. Kovové garnýže jsou námětem do pranice, ale většinou se líbí. A málem bych zapomněla vyzdvihnout obraz - náš první originál ... z Hornbachu :-)

 
A nějaké vychytávky? Na lince asi nic zajímavého není, praktické je kuchyňské rádio, vestavěné pod horní skříňku, které svým nerezovým provedením ladí k ostatním spotřebičům a doplňkům v kuchyni.


Kari-nka

zasílám Vám fotky z rekonstrukce našeho domu, která začala v 9/2007. Nejprve jsme upravovali sklepní prostory, tak aby vznikl byt 2+1 pro mé rodiče... tyto práce snad byly nejhorší z celé rekonstrukce, ale zvládli jsme to a před Vánoci se rodiče stěhovali do nového. Po novém roce jsme začali nanovo, a to s naším budoucím bytem... Tyto fotky jsou právě z této rekonstrukce. Všichni jsme rádi, že to máme za sebou a ve zdraví jsme to přežili :o)


Jak se vám tyto líbí soutěžní vychytávky?

Reklama