Ještě dnes můžete posílat fotografie svých bytových vychytávek do naší soutěže s přílohou Bydlení - více informací ZDE!

Komentujte fotografie, které přišly do naší fotosoutěže. Diskutujte a snažte se ovlivnit redakci při rozhodování.

Tentokrát do soutěže přispěli:

   any2

   carbolinka

   Milly

   Mischelinka

Čí bytové vychytávky se vám líbí víc?

any2

Anetka si ustele prostě všude!

 


carbolinka

Na fotografii 1 a 2 je vychytávka mého manžela. Máme velmi malý byt bez balkonu, a když je škaredě, tak není kde sušit prádlo. Proto v kuchyni pod stolem máme vyjíždějící sušák. Rozebral ten skládací a přišrouboval ho na kolejničky.

 


Na obrázku 3 je vidět naše šatna. V bytě byla obrovská chodba, která byla k ničemu. Proto jsme zrušili klasické dveře i chodbu a udělali šatník. Z druhé strany máme také vestavěné skříně - obrázek 4. Je to velmi praktické. Máme hodně úložného prostoru.

 

 

Milly

Původně to byla malá půda, z které jsme při rekonstrukci střechy udělali synovi ložnici. Byl nadšen, v noci může střešním oknem pozorovat hvězdy.

 

 

 

 

Mischelinka

Posílám Vám fotku, jak můj velmi šikovný přítel vymyslel naše předmanželské lože v našem bytečku 1+1. Jelikož je byt malý, je třeba využít každé místečko. Byt se nachází ve starém domě, kde jsou třímetrové stropy, proto využil právě prostor u stropu a vyrobil standardní postel pro dva a místo pod postelí jsme využili jako pracovní kout. Zbytek místnosti je obývací pokoj a návštěva si nepřipadá, že je vlastně v ložnici, protože postel nijak neruší obývací pokoj.

 

 

 

Hodnoťte také:
Fotografická soutěž I.
Fotografická soutěž II.
Fotografická soutěž III.
Fotografická soutěž IV.
Fotografická soutěž V.


Jak se vám líbí soutěžní vychytávky?

Reklama