Do konce dubna můžete soutěžit o skvělé ceny s přílohou Bydlení! Pravidla jsou jednoduchá a zúčastnit se může úplně každý.

 

Pořídili jste si netradiční bydlení? Co vám v domácnosti ulehčuje život? Pořídili jste si nábytek, který se jen tak nevidí? Máte skvěle upravenou zimní zahradu? Nebo jste vlastníma rukama rekonstruovali koupelnu a teď vypadá jako „ze škatulky“?

Pošlete nám maximálně 5 fotografií, na kterých bude právě ta vaše „vychytávka“, která vám zpříjemňuje bydlení. Fantazii se meze nekladou – může to být pes na vaší oblíbené pohovce, manžel při zkrášlování bytu, fotky před a po rekonstrukci, nebo třeba vlastnoručně broušená váza s oblíbenými květinami.

 

Na stránkách přílohy budou fotografie postupně uveřejňované, takže můžete sledovat konkurenční obrázky. Hodnotit je bude redakce, možnost odvolat se kamkoli není.

A o co se hraje? Nejlepší soutěžící získá žehličku Philips a dárkový balíček kosmetiky, žehlička je připravená i pro soutěžícího na druhém místě společně s knihou Rekonstrukce bytu. Třetí nejlepší fotograf obdrží balíček luxusní kosmetiky.

 

Soutěžní fotografie (max. 5 ks) posílejte na redakce@zena-in.cz. Do předmětu zprávy uveďte FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ, v e-mailu nezapomeňte uvést krátký popis fotografované scény a svůj nick, pod kterým jste zaregistrovaní na Ženě-in! Zprávy, které nebudou mít uvedené náležitosti, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

 

Sledujte průběžně soutěžní fotografie!

Fotografická soutěž I.

Fotografická soutěž II.

Fotografická soutěž III.

Fotografická soutěž IV.

Fotografická soutěž V.

Fotografická soutěž VI.


Reklama