Konečně je pryč doba dárků v podobě pantoflí pro babičku a ponožek pro dědu na tisíc způsobů. Dárky mají styl, ať je věnujeme dětem, dospělým nebo seniorům. Stačí je jen správně vybrat a vlastně ani nemusíme sahat hluboko do peněženky. Přitom vždy dokážeme věnovat dárky užitečné a současně od srdce. Takovými jsou fotodárky.

Málokdo dnes trpí nedostatkem hezkých fotografií. Fotíme stále. Máme k tomu příležitost. Fotoaparát je přímo v našem mobilu a často se nám spíš fotit už ani nechce, protože nevíme, co pak s tolika fotografiemi. Najděte pro ně uplatnění na hezkých dárcích i na předmětech užitečných i pro vás samotné.

Dárky s fotkou se hodí pro všemožné příležitosti a celou řadu obdarovaných. Rodiče, prarodiče, tety a strejdové, sourozenci i nejmenší děti – dárky s fotkou i různé personalizované dárky budí pozitivní emoce, archivují vzpomínky a utužují vzájemné rodinné a přátelské vztahy.

6319c688ac3ecobrazek.png

Fotodárky nejsou jen fotoknihy
Existuje množství věcí, dekoračních i funkčních, které získají zcela jiný nádech, když na ně přidáme fotografii. Svoji, svých blízkých, obdarovaného, rodinného mazlíčka – psa nebo kočky… Krásnými dárky budou i ty se jménem a monogramem. Případně lze fotku a text kombinovat. Co si vybrat?

Naprostou klasikou bývají keramické hrnky. Jako dárek lze věnovat jeden se společnou fotografií, ale třeba i vytvořit celý set hrníčků s členy rodiny, z fotek prvního roku novorozeněte, ze společných fotografií dětí a starých rodičů, ev. z fotek svých domácích mazlíčků.

Podobně praktické mohou být i polštářky s fotografiemi. Dodavatel fotodárků, Wanapix, nabízí polštáře hned ve třech velikostech. Ve čtyřech si pak vyberete flísové deky. Na nich může být nejen jedna fotografie, ale koláž z fotografií. A teplé deky budou již brzy v našich domácnostech vyhledávanými pomocníky, jak se při utažených kohoutech topení zahřát.

Ve Wanapix vám však fotografii vytisknou i na tak praktické drobnosti jako třeba klíčenky, podtácky, podložky pod myši, lahve z nerezové oceli, zástěry, keramické květináče, USB flashky, záložky do knih, náramkové hodinky, trsátka na kytaru, notesy a diáře.

Nechte si vyrobit hry s fotografiemi
Deskovky jsou v kurzu a hrají je již děti od třech let. Nechte si vyrobit vlastní s fotografiemi. Může jít o puzzle a další skládačky s osobními fotografiemi, ale i o sofistikovanější hry. Pexeso, hra Kdo je kdo, Člověče nezlob se, hra Husa, kartovka Número Uno, Match Bubbless (známá zejména jako Double, ev. Spot It!) ev. klasické žolíkové karty s fotografiemi. Hry tohoto typu si zahrají rádi i ti, kteří dají přednost elektronickým hrám, případně mají pocit, že z her přece jen už poněkud vyrostli.

Dárky jako fotodekorace
Oblíbenými dárky s fotkami bývají též různé bytové dekorace. Ty čistě dekorační, i ty s funkčním prvkem navíc. Takový má například pokladnička nebo rohožka na čištění bot. Zajímavé a efektní budou 3D lampy s dřevěným podstavcem. Mohou mít tvar čtverce i srdce. A třeba i vánočního stromečku. Na něm lze fotografii umístit do každého ze tří pater. Decentně bude působit fotografie se jménem na dřevěném bloku, která je třeba krásnou upomínkou na společný zážitek či osobu z rodiny. Nejčastěji na dítě, ale třeba i na někoho, kdo nás opustil a chceme si na něj zachovat krásnou vzpomínku. Fotografii lze vytisknout i na kámen, kachličku, případně též na obal cukrovinek a bonbónů.

A když chcete přece jen fotoknihu?
I tu vám ve Wanapix vyrobí. Buď klasickou ve třech velikostech, která může mít 72, 124 nebo dokonce 200 stránek. Případně si nechte vyrobit fotočasopis, což je zajímavé ekonomické řešení, jak si archivovat fotografie ve vytištěné podobě. Počet stran je 14 až 32. Wanapix má samozřejmě připraven velice funkční creator pro sazbu fotografií. Jak do fotoknihy, tak do fotočasopisu.
 

Reklama