Asi každá rodina má doma v šupleti nebo v knihovně svatební album. Někde jich mají dokonce několik, protože se dědí z generace na generaci. K fotografiím ze svateb našich předků se chováme s úctou a listujeme v nich s nostalgií. A těšíme se a plánujeme, jak bude vypadat to naše album ze dne s velkým D.

Happyfoto

Víte, že klasickým fotoalbům už odzvonilo? Místo nich si nevěsty a ženichové vyrábějí fotoknihy. Nejde o činnost vyžadující zvláštní odbornost, protože navrhnout a objednat fotoknihu zvládne i méně zkušený uživatel počítače. Podle našich průzkumů si s programem na výrobu fotoknihy poradí i osmileté dítě.

Fotoknihy existují v různých formátech a kvalitách. K příležitosti svatby se nejvíce hodí fotokniha tištěná na fotopapír neboli fotokniha deLUXE. Nemusíte se bát, že byste měli slevovat z prvotřídní kvality, na kterou jste zvyklí u fotografií, protože fotoknihy deLUXE se tisknou na stejně kvalitní fotopapír jako fotografie. Nespornou výhodou ovšem je, že fotopapír, na který se fotoknihy deLUXE tisknou, je odolný vůči otiskům prstů. A jaké jsou další výhody fotoknihy deLUXE oproti obyčejným fotoknihám? Při otevření je dvojstrana fotoknihy deLUXE absolutně plochá (s plynulým přechodem), což umožnuje umisťovat fotografie i přes střed knihy či rovnou přes celou dvojstranu.

Happyfoto

Perfektní knihařskou vazbou vaše fotografie získají krásnou formu a hodnotu. Fotografie z fotoknihy navíc nikdy nevypadnou, ani si je od vás nikdo omylem neodnese, jak se tomu stává v případě fotoalb. Fotokniha může vypadat jako opravdová kniha z pultu knihkupectví, k fotografiím do knihy totiž v programu připíšete i popisky nebo delší texty.

Abyste při přípravě fotoknihy pracovali s co nejkvalitnějšími fotografiemi, doporučujeme domluvit si s fotografem předem poskytnutí fotografií v digitální tiskové kvalitě a také jeho souhlas, že fotografie budete moci využívat ke svým vlastním účelům.

Happyfoto

Fotoknih ze svatby můžete vyrobit hned několik. Tu největší a nejpodrobnější ve čtvercovém formátu nebo ve formátu A4 s pevnými lepenými deskami si nechte sami pro sebe a další dvě věnujte rodičům. Ostatním svatebčanům vyrobte menší formát s měkkou lepenou vazbou, takzvanou fotoknihu deLUXE „do kapsy“ s výběrem těch pro ně nejzajímavějších fotografií. Fotoknihou deLUXE od HappyFoto potěšíte sebe i své blízké. A až budete chtít vyvolat z minulosti svoje vzpomínky na velký den D, zalistujte si ve své vlastní originální fotoknize.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz

Reklama